מבריק - ניקוי ספות, שטיחים, מזרונים, וריפודים לרכב | 055-6868635 Mavrik.co.il-Logo

5 טיפים לניקיון חורף מוצלח

מבריק ניקוי ספות בד שטיחים ומזרונים | ניקיון חורף

עם הגעתו של החורף הקר, הגשמים והרעמים מגיע גם החיידקים והשפעת. ואם עד כה הקפדתם על ניקיון כללי של הבית, החורף כדאי שתשקיעו יותר!

החורף מביא עמו הרבה מחלות ונגיפים, והחשיבות של שמירה על הניקיון בבית חשובה יותר מכל. בחורף אנחנו לרוב פחות פותחים את החלונות בבית ומאווררים אותו בשל מזג האוויר הקר , ולכן חשוב יותר מכל לדאוג לבית נקי ומסודר ככל הניתן כדי למנוע התפשטות של מחלות ונגיפים גם בבית.

כיצד מתחילים בניקיון הבית לקראת החורף?

כאשר מתחילים בניקוי יסודי לקראת החורף חשוב להתייחס לכלל האוזרים בבית ולהתמקד בעיקר ברהיטים שמשמשים אותנו ביום-יום. במה להתמקד? הטיפים הבאים יעזרו לכם:

1. אווררו הבית מאבק:

זה נכון שבתקופת החורף פחות נהוג לפתוח את החלונות, אך למרות זאת מומלץ בכל הזדמנות לנסות לאוורר את הבית. הסיבה לכך היא שדיירי הבית עלולים להביא איתם חיידקים מבחוץ, או אפילו להדבק בעצמם, וללא כניסה של אוויר נקי לבית, מקום סגור וחם הוא מקור טוב להתרבות חיידקים. לכן בכל הזדמנות דאגו לאוורר את הבית.

2. ניקוי שטיחים ווילונות:

אין כמו ללכת על השטיח הנעים מאשר על הרצפה הקרה! אך דווקא השטיח הוא מקור טוב להצטברות חיידקים ואבק, לכן חשוב לאוורר את השטיחים כשאפשר ולדאוג לניקיון וחיטוי שלהם מידי פעם. אותו הדבר לגבי הווילונות, דרכם עובר האוויר כשהחלון פתוח, לכן חשוב כשיש הזדמנות ביום שמשי לדאוג לכבס את הווילונות.

3. ניקוי ספות:

מומלץ לדאוג לניקיון הספה לפני הגשמים הכבדים, מהסיבה הפשוטה שבמיוחד בחורף אין כמו לשבת על הספה עם כוס תה ביד ולצפות בטלוויזיה. הספה היא מקום טוב להצטברות חיידקים ונגיפים, והסיבה לכך היא שעל הספה אנו ושאר דיירי הבית מבלים הרבה והתדירות שאנחנו מנקים אותה היא נמוכה. לכן מומלץ אחת לכמה חודשים לבצע ניקוי ספות יסודי באמצעות חברה מקצועית שתדע לחטא את הספה ולנקות אותה עם חומרים איכותיים שמתאים לסוג הבד או העור של הספה.

4. ניקוי מזרונים:

אל המיטה אתם חוזרים כל ערב לישון, וגם על המיטה יש סיכוי להתרבות של חיידקים ונגיפים. לכן חשוב לדאוג לאוורור המזרון באור השמש ובאוויר הפתוח מידי פעם ואף לדאוג לניקיון מקצועי אחת לכמה זמן כדי למנוע הצטברות של חיידקים ונגיפים על המזרון.

5. ניקוי רשתות ומזגנים:

בחורף אתם כנראה תבלו הרבה עם המזגן שצבר הרבה אבק במהלך הקיץ, לכן כדאי לדאוג להחליף ולנקות את הרשת של המזגן כדי שהאוויר שהוא יוציא יהיה נקי יותר, וכדי שיעבוד אפקטיבי יותר.

לסיכום,

לניקיון הבית יש חשיבות גבוהה, אך בחורף יותר מכל יש לדאוג לניקיון הבית והרהיטים עליהם אנחנו נמצאים ברוב שעות היום, והסיבה לכך היא שבחורף את רוב זממנו נבלה בבית במזגן החם, וכדי למנוע מהחיידקים להתרבות חשוב לדאוג לניקיון מבריק ויסודי.

לקריאה נוספת: איך לשמור על הרהיטים שלנו?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב twitter
Twitter

אולי יעניין אותך גם:

ניקוי שטיחים מכל הסוגים - מבריק

תיקון שטיחים

יש לכם שטיח שאתם מאוד אוהבים ואתם לא מוכנים להיפטר ממנו בשום פנים ואופן, על אף שהוא כבר די בלוי וקרוע? לפני

טיפים חשובים על ניקוי שטיחים

שטיחים מוסיפים הרבה צבע ואווירה לבית אבל גם הרבה לכלוך ואבק. לכן אם החלטתם להכניס שטיח, בעיקר אם מדובר בשטיח באחד מחדרי

שיתוף ב reddit
שיתוף ב tumblr
שיתוף ב digg
שיתוף ב stumbleupon
שיתוף ב mix
שיתוף ב pocket
שיתוף ב xing

לקבלת הצעת מחיר:

פוסטים אחרונים

דילוג לתוכן