מבריק - ניקוי ספות, שטיחים, מזרונים, וריפודים לרכב | 055-6868635 Mavrik.co.il-Logo

4 טיפים לשמירת הניקיון ונראות הבית

טיפים לשמירה על ניקיון הדירה והרהיטים | מבריק - ניקוי ספות מקצועי

אין תחושה יותר כיפית מאשר כניסה לבית נקי, אבל צריך לעבוד בשביל זה. אתם יכולים לעשות את זה בשתי דרכים, האחת היא ניקוי ביתי והשנייה היא ניקוי מקצועי כמו שמציעה לכם חברת הניקוי מבריק. לניקוי מקצועי יש מגוון רחב של יתרונות מלבד העובדה שהוא יחסוך לכם הרבה זמן, ומאמץ.

ניקיון דירה עשוי לכלול בתוכו כל מיני שיטות ניקוי שונות, וברור שחומרי הניקוי חשובים גם הם. אבל לפני אלו, כדאי לרגע לדבר על מספר טיפים לניקיון הבית. הנה 4 טיפים לשמירת הניקיון ונראות הבית:

ניקיון ביתי לעומת ניקיון דירות מקצועי

מתכננים לנקות את הבית ולא להשאיר גרגר אבק בתוכו? מעולה, כעת הגיע הזמן לבין איך עושים זאת. בעוד שחלק מהאנשים יעדיפו שיטות ניקיון דירות ביתיות, חלק אחר מהאנשים יעדיפו חברת ניקיון מקצועית. עצה שלנו? אל תיפלו לכל מיני שיטות ביתיות לניקיון דירות, זה יכול גם לגרום לנזק בריהוט שלכם ובציוד. עצה גורפת, תשכרו את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית, במיוחד אם מדובר בכתמים עיקשים.

ואם מדובר למשל בהסרת כתמי עובש, או בכתמים עיקשים אחרים, יהיה מומלץ לקבל אחריות על עבודת הניקוי. חברות ניקוי רבות מספקות גם אחריות על שירותי הניקוי שלהן, ככה שזה לא מהווה קושי באיתור חברת הניקוי.

יהיה קל לתחזק את הבית עם הקפדה בין ניקיון לניקיון

בין פעם לפעם שאתם מנקים את הבית, חשוב לתחזק את רמת הניקיון הנוכחית. תערו מדי פעם בעזרת מטלית וספריי ניקיון על הרהיטים, שמרו על המצב הקיים. באופן הזה, יהיה לכם הרבה יותר קל לנקות את הבית אחת לשבוע, או אחת לחודש. כשתיגשו למלאכת הניקיון, אתם תודו לעצמכם על כך שהקפדתם על הניקיון מאז הפעם האחרונה שניקיתם.

ולא פחות חשוב, חברת ניקיון תמיד תתמחר את עבודת הניקוי על פי רמת הלכלוך וכמות העבודה הנדרשת בביתכם. אם הבית יהיה פחות מבורדק, תוכלו לשלם כנראה פחות על שירותי הניקוי.

הקפידו על חומר ניקוי ייעודיים

כשמדובר בשיטות ניקיון שונות, יש צורך להתאים ולייעד את חומרי הניקוי. אתם צריכים להשתמש בחומרי ניקוי ייעודיים, עדיף לא תכשירים מאוד זולים שאפשר למצוא בכל מיני מכולות, ואף מומלץ להתייעץ עם חברת ניקוי ספות מקצועית לפניכן. מעבר לכך שחומרי הניקוי יהיו איכותיים יותר, הם גם יקטינו את הסיכוי לנזקים. למשל, לרוב הם יבטיחו כי לא ירד צבע מהרהיטים בזמן הניקוי שלהם. טיפ קטן, הקפידו להשתמש בחומר הניקוי בפינה נסתרת כלשהי (למשל בגב הרהיט או הספה).

השתמשו במכונות ניקוי רק אם אין חשש לנזקים

מכונות ניקוי אמנם עשויות להיות יעילות מאוד, אבל אין ספק שצריך לדעת להשתמש בהן נכון. לא פעם, מכונות ניקוי יכולות לגרום לנזקים במרצפות כמו גרניט ופורצלן, למשל. אם אינכם בטוחים שאפשרי להשתמש במכונת הניקוי, עדיף להימנע מכך. יהיה עדיף לנקות את הבית ידנית. אם תשכרו את שירותיה של חברת ניקיון דירות מקצועית, היא תדע להגיד לכם באילו מכונות ניתן להשתמש על המרצפות בביתכם.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב twitter
Twitter

אולי יעניין אותך גם:

ניקוי שטיחים מכל הסוגים - מבריק

תיקון שטיחים

יש לכם שטיח שאתם מאוד אוהבים ואתם לא מוכנים להיפטר ממנו בשום פנים ואופן, על אף שהוא כבר די בלוי וקרוע? לפני

טיפים חשובים על ניקוי שטיחים

שטיחים מוסיפים הרבה צבע ואווירה לבית אבל גם הרבה לכלוך ואבק. לכן אם החלטתם להכניס שטיח, בעיקר אם מדובר בשטיח באחד מחדרי

שיתוף ב reddit
שיתוף ב tumblr
שיתוף ב digg
שיתוף ב stumbleupon
שיתוף ב mix
שיתוף ב pocket
שיתוף ב xing

לקבלת הצעת מחיר:

פוסטים אחרונים

דילוג לתוכן