מבריק - ניקוי ספות, שטיחים, מזרונים, וריפודים לרכב | 055-6868635 Mavrik.co.il-Logo

ניקוי שטיחים מכל הסוגים

שירותי ניקיון לשטיחים מקיר לקיר ושטיחים ביתיים – בפריסה ארצית.

עבודה יסודית בבית העסק, במשרד או בבית הלקוח, תוך שימוש בחומרי ניקוי איכותיים וציוד מקצועי ויעיל המעניק לשטיחים חיים חדשים, באחריות מלאה!

לקבלת הצעה מיידית:

ניקוי שטיחים זו עבודה למקצוענים ​

נושא האבק בשטיחים הוא נושא בעייתי ומעצבן יש לומר, בכל בית.

ההבדל בין ניקוי שטיחים מקצועי לניקיון ביתי פשוט:

הרבה אנשים מחזיקים בשטיחים בבית, אך לא בהכרח יודעים כיצד לנקות אותם ולשמר אותם. לעיתים אנשים חושבים שניקוי שטיח ע”י סמרטוט ומים, חומרים שונים ושואב אבק, ינקו את הלכלוך שנוצר בצורה יעילה ויסודית (כמו – אבק, חול, בוץ, אוכל, מים, קפה ולעיתים גם שתן וקיא). ניקוי ע”י מכשירים זולים וחומרים ביתיים יסייעו במידה מסוימת אך הם אינם יכולים להחליף את הצורך בניקוי יסודי של השטיחים שלכם פעם בתקופה.

שיטות ביתיות לניקוי שטיחים

  • ניקוי אבק, כיום, נחשבת כפעולה קלה פשוטה ומהירה – בזכות שואבי האבק, אך חשוב לומר ששואב האבק לבדו, אינו מצליח לנקות את השטיח באופן יסודי ובטח לא מצליח לבד להיפטר מהצטברות האבק והחיידקים בשטיח, העלולים לפגוע בבריאות בסופו של דבר.
  • דרך נוספת לניקוי שטיחים – לכבס את השטיחים. אך לא כולם יודעים שלא כל השטיחים מתאימים להיכנס לכביסה בגלל סוג הבד שלו, צפיפות האריגה שלו ובגלל העובי שלו. בנוסף ישנם שטיחים שיש להם שכבת ציפוי העשויה מפלסטיק או שעווה – דבר המונע את האפשרות לכבס את השטיח במוכנת הכביסה. חשוב לדעת כי שטיחים העשויים מניילון או פוליאסטר הם אלו המתאימים למכונות הכביסה. ניתן לוודא האם השטיח מתאים לניקוי במכונת כביסה – ע”י התווית הנמצאת בשטיח. התווית לרוב מציגה בתוכה את הוראות השימוש. במידה ולא קיימות הוראות שימוש – יש להתייעץ עם בעל מקצוע ולא לכבס את השטיח במכונת כביסה.
  • חומרי הניקוי שנמכרים ברשתות השיווק מוצגים לקהל היעד כהצלחה גדולה ומבטיחה תוצאות טובות. אך חשוב לדעת שזהו דבר שגוי מכיוון שהחומרים הללו מתאימים לכל סוגי האריגים והיעילות שלהם בעקבות זה אינה יעילה לטווח הארוך ולא תיתן תוצאה טובה של ניקוי יסודי. על מנת כן להגיע לניקוי יסודי ותוצאה משביעת רצון – יש להשתמש בחומרים, מכשירים ואביזרים מקצועיים ומתקדמים הנמצאים בחברתנו בעת ניקוי השטיחים ולכל סוגי הבדים למיניהם.

יש לציין ששיטות ביתיות לא מסירות בצורה יסודית את הבקטריות הנוצרות בשטיח וזהו דבר אשר עלול לצור פטרת בכפות הרגליים. במידה והשטיח שלכם לא יתנקה בצורה יסודית, הלכלוכים שנלכדו בשטיח והצטברו יחד עם מים וסבון, עלולים ליצור הדבקות של חלקיקים לבד ולגרום לכך שתצטרכו לפרק ולנקות את השטיחים וזהו פתרון שכדאי למנוע מראש. אז איך בכל זאת מומלץ לבצע ניקוי ייסודי של השטיחים?

בזכות עבודה מקצועית ויסודית אנו מגיעים לתוצאות משביעות רצון ואף מושלמות בכל פעם ופעם.

למה כדאי להיעזר בניקוי שטיחים מקצועי?

בעל מקצוע ועם ניסיון בניקוי שטיחים: 

  • ידע להתאים את החומרים ואת פעילויות הניקיון בהתאם לסוג השטיח.
  • ידאג לשמור על איכות השטיח ללא חשש לפגיעה בבד או הצבע.
  • יבצע ניקוי ייסודי ועמוק לשטיחים וימנע הצטברות של חיידקים ואבק.

סיבה נוספת לפנות למקצוענים היא כאשר מדובר על ניקוי כמות גדולה של שטיחים כמו במשרדים, או כאשר מדובר על ניקוי שטיחים מקיר לקיר, שכן חברה מקצועית תדע להתמודד עם הכמות מבלי לפגוע באיכות!

רוצים לבצע ניקוי יסודי של השטיחים בבית או במשרד, או יש לכם כמות גדולה של שטיחים לניקיון?

הזמינו את מבריק או השאירו פרטים למטה!

לקבלת הצעת מחיר - צרו קשר עכשיו:

לפני ניקוי שטיחים – חייבים לאבחן!

לפני ניקוי השטיח יש ליצור קשר עם בעל מקצוע מומחה שיאבחן את אופן הניקוי המתאים לשטיח לפי וותק השטיח, לפי סוגו, לפי איכות הצפיפות אריגת הסיבים, לפי אופיו ולפי כמות הכתמים וגודלו של השטיח. לאחר ביצוע האבחון, יחל תהליך ניקוי השטיח.
לעיתים ניתן לקחת את השטיח למפעל המיועד לניקוי יסודי של השטיח מבלי לפגוע באיכויותיו (מקרים בהם השטיח הוא סינטטי), ולעיתים ניתן לנקותו באמצעות תהליך הנקרא “הזרקה יניקה”. תהליך זה נעשה ע”י מכשיר מיוחד שגורם לכך שהחומר המוחדר לשטיח ונצמד ללכלוך, לא יפגע בסיבי הבד בעת השאיבה. לאחר תהליכים אלה תתקבל תוצאה של שטיח נקי ומראה חדש.

ניקוי שטיחים במפעל

כפי שצוין קודם, ישנו תהליך המתבצע במפעל מיוחד לניקוי שטיחים סינטטיים. התהליך מתבצע בעזרת מספר שלבים; בשלב הראשון מנערים את השטיח מהחול והאבק הנדבק לסיב השטיח. לאחר מכן טובלים את השטיח בתוך דטרגנטים עדינים (תערובות להמסת שומן ולכלוך) המתאימים לסוג הסיב שממנו השטיח עשוי, מקרצפים את השטיח ומפרידים את הלכלוך השומני מהסיב. לאחר מכן סוחטים את השטיח במסחטה מיוחדת הסוחטת ממנו את המים בכדי למנוע עובש. בשלב האחרון מיבשים ומבשמים את השטיח בכדי שיתקבל ריח מבריק של ניקיון ובשלב האחרון אורזים ועוטפים את השטיח ושולחים לבית הלקוח.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

ישנם המון בתים ומשרדים המצפים את רצפתם ולעיתים את קירותיהם בשטיח מקיר לקיר, על מנת ליצור תחושה של חמימות וביתיות. ציפוי קירות ורצפות הבית בשטיחים מקיר לקיר אכן יוצרות אוירה ותחושה ביתית וחמה, אך כדאי לדעת שחשוב מאוד לבצע לשטיחים הללו ניקיון יסודי פעם בתקופה בגלל כל הסיבות שציינו במהלך המאמר. במקומות בהם ישנם שטיחים מקיר לקיר, שאיבת אבק עוזרת אך רק במידה מסוימת. מה זאת אומרת? שואב האבק מסיר רק את הלכלוך החיצוני שבשטיח ולא לעומקו. מה שגורם לכך שהלכלוך הנמצא בעומק השטיח נשאר ומצטבר בעומק הסיב ויוצר בקטריות וחיידקים. שטיחים מסוג זה נמצאים כל הזמן ואם לא מנקים אותם ביסודיות כל כמה זמן, זה עלול אף לפגוע בבריאות – ע”י קשיי נשימה, גירודים ועוד… בנוסף לריח לא נעים.
את סוג השטיחים הללו מומלץ לנקות באמצעות שיטת ההזרקה ויניקה. שיטה זו גורמת לכך שהחלל שבין הרצפה לשטיח יתנקה בצורה יסודית, ולכן מומלץ לחזור על הפעולה הזו אחת לתקופה כפי שציינתי גם קודם.

כל כמה זמן צריך לנקות שטיח? 

שטח שאלתם את עצמכם למה אנו מתכוונים כשאנו כותבים שמומלץ לנקות סוגים מסוימים של שטיחים פעם בתקופה. אז הנה הסבר קצר. לכל שטיח, מתאימה תכיפות שונה של ניקיון. תכיפות הניקיון תיבחר בהתאם לסוג השטיח ולסוג ההשפעה של עונות השנה עליו.
במידה ויש בביתכם שטיח שיש עליו הרבה “תנועה”, מומלץ לנקות אותו לפחות פעמיים בשנה. שטיחי הכניסה והאמבטיה מומלץ להחליף או לכבס אותם אחת לחודש. שטיחי האמבטיה מצריכים ניקוי בתכיפות גבוהה יותר מכיוון שהם נמצאים באזורים לחים ורטובים וזה בדיוק מה שחיידקים ובקטריות אוהבים. דבר זה עלול לגרום לבעיות אסתטיות בכפות הרגליים. לכן חשוב מאוד לשמור על ניקיון השטיחים הללו ע”י מכונת כביסה ואוורור.

כמה עולה ניקוי שטיחים?

המחירון המלא שלנו – פה.

התאמה לסוג השטיח

ישנם סוגים רבים של שטיחים העשויים מבדים וסיבים שונים, ובכדי להגיע לתוצאות ניקוי מצוינות – יש להתאים את הניקוי לסוג השטיח, לאורך שיערותיו ולגודלו.
כאשר פעולת הניקוי אכן מתאימה את עצמה לשטיח שלכם, תוצאת הניקוי תהיה מובטחת ומושלמת!

ניקוי מקצועי בפריסה ארצית

את ניקוי השטיחים ניתן לבצע בביתכם ואין צורך להביא אותו אלינו – אנו נגיע אליכם. בהגיענו אל ביתכם אנו מצטיידים עם כל האביזרים, המכשירים והחומרים הנועדים לניקוי יסודי. בהגיענו אליכם נתחיל באבחון קצר של השטיח ולאחר מכן נתאים אליו את הליך הניקיון הנדרש. לאחר האבחון והתאמת הליך הניקיון, נתחיל לבצע ניקיון יסודי של השטיח שבסופו יביא לתוצאה של שטיח נקי כמו חדש.

המלצות לקוחותינו

אנו באמת  משתדלים לתת את השירות האיכותי, המקצועי והאדיב ביותר ללקוחותינו. במהלך שנות עבודתנו זכינו לעבוד ולהכיר אנשים טובים שהפכו להיות לקוחות קבועים, ובעצם למשפחה.

אם ברצונכם לראות המלצות עלינו, תוכלו להיכנס לקטגורית “המלצות” באתרינו או בפייסבוק שלנו. 

דילוג לתוכן