ניקוי ספות, ניקוי שטיחים וניקוי ריפודים בכל הארץ | חברת מבריק - לוגו

כיצד להסיר כתמי שתן של הכלב או חתול – ולמנוע את ה”פעם הבאה”

ניקוי שטיח מקצועי במפעל - מבריק

איך מנקים שטיח עם כתמים?

כולנו בני אדם וכל אחד ואחת מאיתנו לפחות פעם אחת בחיים מצא את עצמו משחרר איזו קללה עסיסית לחלל החדר לאחר ששפך על על השטיח כוס קפה, הילד שפך מיץ או הפיל משולש פיצה לוהט במיוחד או הכלב עשה פיפי על השטיח האהוב עליך ביותר..

התסכול, הכעס, התחושה הלא נעימה ובעיקר המחשבה “למה זה קרה דווקא לי” יתחלפו תוך שניות בריצה מהירה אל המטבח וחיפוש אחר חומרים רנדומליים לניקוי שטיחים לפני שיהיה מאוחר מדי.

רגע, למה צריך למהר ולהסיר את כתמי השתן? זה בסך הכל כתם על השטיח. אולם, בדומה להסרת כתמים מבגדים, ככל שנטפל מהר יותר בכתמים על השטיחים כך יגדל הסיכוי שנצליח להיפטר ממהם ומהריח שהם יוצרים בקלות וביעילות ו”נציל” את השטיח מכתמים מכוערים וריחות לא נעימים.

חומרים איכותיים לבד ולסביבה לניקוי שטיחים

רב האנשים מחזיקים בבית חומרי ניקוי כלליים ומעטים שומרים בארון חומרי ייעודי לניקוי שטיחים. לכן, כשנוצר כתם על השטיח רובנו נאלצים להשתמש ב”תרופות סבתא” להורדת כתמים מהשטיח.

את “התרופות” האלה ניתן כמובן למצוא בקלות בכל בית:

חומץ – להורדת כתמי קפה או תה, מומלץ למהול חומץ במים לספוג במטלית ולטפוח קלות על הכתם. במידה ומדובר בכתם שמקורו בפרי חתוך או מיץ פירות, קחו שתי כפות חומץ ושתי כפיות נוזל כביסה ומרחו על האיזור המוכתם. לאחר מכן שטפו במים קרים.

סודה לשתייה – יעילה במיוחד בספיגת כתמים וריחות שמקורם בשתן של ילדים, כלבים וחתולים. כל מה שצריך לעשות הוא לפזר על הכתם מעט סודה לשתייה ולספוג בקלות עם מטלית לחה.

מלח – נפל משהו שומני על השטיח? מלח יכול לעזור. כל מה שצריך הוא כפית אחת של מלח וארבע כפיות של אלכוהול רפואי. מניחים את התערובת על איזור הכתם (ועדיף כמה שיותר קרוב לזמן האירוע) , ממתינים שהאיזור יתייבש ואז שואבים אותו בעזרת שואב אבק.

שימו לב! שילוב של חומץ וסודה לשתיה לא יועיל בהסרת כתמים ולא יעלים ריחות לא נעימים מהשטיח.

במקרים רבים, המאמצים לא נושאים פרי ואף גורמים לנזק גדול יותר לשטיח – ולכן עדיף לשמור את עבודת ניקוי השטיחים לחברה מקצועית – על אחת כמה וכמה אם מדובר בכתמים שנוצרו בגלל שתן של חתול או כלב על השטיח.

מדוע שתן גורם נזק לשטיחים?

כתמי שתן יכולים להזיק במיוחד לשטיחים בגלל החומציות שלהם. זה יכול להפוך את הריח לחריף יותר ואת הנזק לחמור יותר אם השתן נשאר על השטיח לפרק זמן ממושך. ההרכב הכימי של השתן יכול גם לשחק תפקיד במידת הקושי להסיר את הכתם. גורמים כמו תזונה, גיל ובריאות יכולים כולם להשפיע על הצבע והריח של השתן, כמו גם על מידת הקלות שניתן להסירו מהשטיח.

חשוב לציין שלא כל “תאונת צרכים” ישאירו כתם מתמשך על השטיח. גורמים כמו צבעי האריג הגימור שלו, היסטוריית הטיפול של השטיח, ומשך הזמן שחלף מאז ה’תאונה’ האחרונה יכולים לשחק תפקיד בשאלה האם ניתן להסיר את הכתם או לא.

אם אתם מבחינים בכתם שתן על השטיח שלך, חשוב לפעול במהירות כדי להסיר אותו לפני שהוא הופך לבעיה עמוקה ורצינית יותר. אם הכתם או הריח לא יוצאים, אל תהססו לפנות לחברה מקצועית לניקוי והסרת ריחות כמו מבריק ניקוי שטיחים כדי להבטיח שהבעיה תיפתר כראוי.

איך מסירים ריח וכתמי שתן של ילד, כלב או חתול מהשטיח?

גמילה מחיתולים! כל הורה זוכר את התקופה הזו כתקופה מתסכלת מלאת אתגרים, על אחת כמה וכמה אם היו “פספוסים” על השטיח בסלון והריח פשוט לא עוזב גם אחרי כמה וכמה ניסיונות לנקות את השטיח. 

אז איך אפשר להוציא ריח של שתן משטיח?
התשובה תלויה בכתם עצמו. אם מדובר בכתם שתן טרי ולח של ילד.ה, מספיק לספוג אותו במטלית לחה עד שיעלם. לאחר שהכתם התייבש מומלץ לרסס עליו מעט חומץ שיפיג את הריח הלא נעים.

אך אם מדובר בכתם שתן של כלב שהתייבש, מומלץ לנקות אותו בעזרת מטלית לחה שתרטיב אותו ואז לפזר מעל מעט אבקת כביסה. לאחר שזו ספחה את הנוזלים, יש לנקות את האיזור עם מטלית לחה. הפעולה אמורה להעלים את הכתם ואך לא תמיד מעלימה את הריח. 

אם מדובר בשתן של חתול – חבל על המאמץ.. רק חומרים מקצועיים יצליחו להתגבר על הריח.

אבל מה קורה אם תרופות הסבתא לא עוזרות?
איך מתמודדים עם ריח של שתן שלא עובר למרות כל הניסיונות? אני שמחים לומר שלא צריך לזרוק את השטיח – אפשר פשוט להזמין אליכם את מבריק לניקוי שטיחים מקצועי עמוק ויסודי.

אז למה להתאמץ? - אפשר לנקות שטיחים בקלות וביעילות

אם שפשפתם את הכתם עם חומר ניקוי, ספגתם אותו עם מטלית לחה וחזרתם על הפעולה שוב ושוב רק כדי לגלות שהוא עקשן כמו פרד ונשאר איתן במקומו, אנחנו כאן כדי לומר שלא צריך לזרוק את השטיח לפח.

לא צריך להרים ידיים כי אפשר לנקות את הכתמים והשתן מהשטיח בלי “לשבור את הגב” וכל מה שצריך לעשות הוא להזמין את חברת “מבריק” שתבצע עבורכם ניקוי שטיחים מקצועי.

איך אפשר למנוע תאונות עתידיות?

כתמי שתן של חיות מחמד עלולים להזיק במיוחד מכיוון שהם יכולים להישאר ללא גילוי במשך זמן רב. לכן, חשוב למנוע תאונות נוספות על ידי אילוף והרתעת חיית המחמד שלך משימוש באזור הפגוע – ובמקום זאת לסמן בקביעות על שימוש בשירותים ייעודיים, אמבט מיועד או יציאה לטיולים תכופים, תוך מתן חיזוק חיובי. חשוב לציין כי תאונות רגילות עשויות להצביע על בעיה בריאותית בסיסית, לכן מומלץ להתייעץ עם וטרינר. 

אם כתם השתן נרחב, עדיף לשכור שירות ניקוי שטיחים מקצועי של מבריק כדי להסיר היטב את הכתם והריח. ככל שתחכו יותר כדי לטפל בבעיה, כך יהיה קשה יותר להעלים את הכתם והריח לחלוטין.

כדי להבטיח הסרת כתמים עמוקים ונטרול ריחות של חיות מחמד – צרו קשר עם מבריק – ניקוי שטיחים

ניקוי לשטיחים בבית הלקוח – יעילות, יסודיות ומקצועיות!

כפי שציינו קודם במקרים רבים השימוש חומרי ניקוי ביתיים משאיר אותנו עם מפח נפש ולעיתים אף גורמים לנזק לשטיח ואנחנו מרגישים מתוסכלים עוד יותר.

אז במקום להישאר עם תזכורת תזכורת יום יומית לא נעימה לעין, ובטח ובטח לא נעימה לאף כדאי להזמין הביתה את מבריק שתעשה לשטיח שלכם ניקוי יסודי ועמוק, תוריד את כל הכתמים ותעלים את כל הריחות הלא טובים.

לשימוש בחברה מקצועית לניקוי שטיחים יש יתרונות רבים:

  1. העבודה מתבצעת תוך שימוש בחומרי הניקוי החזקים ביותר המכילים אנזימים לפירוק שומנים ולכלוך ויחד עם זאת אינם מזיקים לסביבה.
  2. העבודה מתבצעת עם מיכשור מקצועי לניקוי שטיחים (גריפה, ניעור, סחיטה, ייבוש)
  3. חומרי הניקוי מותאמים לסוג הבד וחודרים אל עומק הסיבים של השטיח ולא מנקים רק את “פני שטח”. כך שהשטיח לא רק נראה נקי מבחוץ, הוא באמת נקי גם מבפנים.
  4. העבודה מסתיימת תוך שעות בודדות.
  5. מבריק מבצעת גם ניקוי ספות שטיחים משרדיים מקיר וקיר ומזרונים כך שאפשר לנקות גם אותם

חברה מקצועית לניקוי שטיחים יכולה לטפל בכל סוגי השטיחים למיניהם החל מניקוי שטיחים מקיר לקיר, ניקוי שטיח צמר, ניקוי שטיח פרסי, ניקוי שטיח צמר או ניקוי שטיח סינטטי.

חשוב להבין – לכל סיב נדרש טיפול מותאם לשמירת על איכות המוצר לאורך זמן!

איך מנקים שטיח בצורה מקצועית?

כשאנחנו משתמשים בחומרי ניקוי בייתים או ב”תרופות סבתא” כאלה ואחרות, אנחנו יודעים איך השטיח יראה לפני הניקוי אבל אנחנו לא יודעים בוודאות שהחומרים האלה באמת יעלימו את הכתם ואת הריח.

אבל לחברה מקצועית לניקוי שטיחים יש את המכשירים התעשייתיים לניקוי לעומק השטיח – ואנו מגיעים עד אליכם לאסוף את השטיח, וכמובן מחזירים אותו בחזרה עד לפתח הבית.

לחברת “מבריק” יש שואבי אבק תעשייתים, מכונות שטיפה מתקדמות, מכשירי ניקוי בהתזה עוצמתית וכל אלה יחד מבטיחים ניקוי והסרת כתמים וריחות גם במקרים הקשים ביותר.

הם פעולות הניקוי המקצועיות ביותר לשטיח?

לניקוי שטיח בבית הלקוח יש מספר שלבים:

  1. סילוק חלקיקי אבק גדולים ולכלוך על ידי שאיבת השטיח. במקרים רבים גם הופכים את השטיח על גבו ומאפשרים לחלקיקי האבק והלכלוך ליפול אל הרצפה.
  2. שפיכת חומרי ניקוי בעלי חומר ממיס שומנים על כל השטיח.
  3. שפשוף השטיח בעזרת מכונות יעודיות שאינן פוגעות בסיבי השטיח.
  4. שטיפת הסבון והלכלוך בעזרת מכונת שטיפה המנערת וסוחטת באופן עוצמתי, וחודרת אל עומק הסיבים.
  5. ייבוש בתליה לשימור צורת השטיח, הסיבים והפרנזים בצדדים. 

כמובן ש”מבריק” עושים כל שביכולתם על מנת להחזיר לשטיח את המראה ביום שהגיע אליכם הביתה.

לרוב, לא ניתן לנקות את השטיח בבית, מפאת גודלו או סוג הכתם והריח – אז מעבירים את השטיח אל ניקוי מקצועי ויסודי במפעל – ומחזירים אותו אליכם כמו חדש.

ניקוי שטיחים מקצועי במפעל

נכון, למרות שיש לנו את החומרים הטובים ביותר ואת המכשור המתקדם ביותר, לפעמים ניקוי שטיחים בבית הלקוח אינו מספיק וצריך לבצע ניקוי שטיחים מקצועי במפעל.

במקרים כאלה, “מבריק” תגיע אליכם הביתה, תאסוף את השטיח אל המפעל ושם תבצע בעזרת מכונות ניקוי תעשייתיות ניקוי מקצועי ויסודי.

התהליך נמשך כמה ימים שכן השטיח צריך לעבור ייבוש בתלייה. לאחר שתסתיים עבודת הניקוי השטיח יחזור אליכם כשהוא נקי (מבחוץ ומבפנים) בעל ריח נעים שיאפפוף את הבית באווירה נעימה.

לסיכום,

אפשר להירגע! אם בטעות הקפה נשפך על השטיח, אם הילד לא הספיק להגיע לסיר בזמן והכלב (או החתול) עשה לכם דווקא – לא צריך להתרגז כי כתמים על השטיח הם מכת מדינה ואין בית בישראל שלא נאלץ להתמודד עם הבעיה הזו. וכמו שנאמר, ‘צרת רבים – חצי נחמה’.

בעוד שרבים מנסים לעשות זאת בעצמם ולהוריד כתמי שתן, משקה, דם ומזון מהשטיח, אחרים בוחרים להזמין חברה מקצועית לניקוי שטיחים שתעשה זאת עבורם ואז הנחמה מגיעה מהר יותר.

חברת “מבריק” ביקרה באלפי בתים ברחבי ישראל, ניקתה שטיחים מסוגים שונים, בעלי כתמים שונים והסירה מהם ריחות לא נעימים.

נשמח להגיע גם אל הבית שלכם, השאירו פרטים וניצור עמכם קשר

מוזמנים לצור קשר לקבלת הצעת מחיר לניקוי השטיח שלכם.
או חייגו עכשיו: 055-6868635

המחירון המלא שלנו – כאן

אז על מה דברנו?

אולי יעניין אותך גם:

מנערת לניקוי שטיחים - מבריק

מדוע מנערת שטיחים חשובה לתהליך ניקוי השטיח שלכם?

זקוקים לנקיון יסודי של השטיח? תנו למומחים לעשות לכם את כל העבודה המלוכלכת. באמצעות מכשור מתקדם ומכונות בטכנולוגיה מתקדמת ניתן לנקות גם את השטיחים הבעייתיים ביותר ובעלי הכתמים הקשים ביותר לאחר הצפה או נזקים אחרים. לאחר הניקוי

ניקוי שטיח לבן לפסח

ניקוי שטיחים עמוק לפסח – כך נפטרים מהחמץ

בכל שנה מגיעה עלינו לטובה תקופת נקיונות האביב והכנת הבית לקראת חג הפסח. אך בעוד שניתן לשטוף ולרחוץ משטחים שונים בקלות רבה כמו למשל את הרצפות או את השיש במטבח, השטיחים הינם אתגר לא פשוט.  כולנו זוכרים

תיקון שטיח עבודת יד

תיקון שטיחים

יש לכם שטיח שאתם מאוד אוהבים ואתם לא מוכנים להיפטר ממנו בשום פנים ואופן, על אף שהוא כבר די בלוי וקרוע? לפני שאתם שוקלים ומשכנעים את עצמכם להחליף אותו בכל זאת, כדאי לבחון את האופציה של תיקון

ניקוי ספות, ניקוי שטיחים וניקוי ריפודים בכל הארץ | חברת מבריק - לוגו

לקבלת הצעת מחיר:

פוסטים אחרונים

הודיה סמט
הודיה סמט
11:58 02 Jan 22
אני חייבת לשתף על החוויה הנפלאה שקיבלתי מצוות "מבריק", כי זו לא פעם ראשונה שאני מזמינה ניקוי ספות יחד עם ניקוי השטיחים, אפילו פעמיים בשנה, ותמיד הלכתי על הזול, לא הבנתי שיש ניקיון מקצועי - ויש ניקיון מ-ק-צ-ו-ע-י!! רק היום הבנתי כמה הזול עולה ביוקר!!! וכמה זמן ישבתי על הלכלוך שנדחס עמוק-עמוק אל תוך הספה... עכשיו, הספות שלי חזרו, לראשונה, לצבע המקורי שלהן!! השטיחים והבית כולו מריחים כמו ספא נורווגי ✨✨ נו, אז עלה לי 100 שקל יותר מהבחור שראיתי בפייסבוק, אבל!! תקשיבו - זה היה שווה כל שקל!! וברור לי שפעם הבאה אני מזמינה רק את רון ממבריק. ממליצה לכולם.
Yoram Kosover
Yoram Kosover
09:36 04 Nov 21
ניקוי ספות עור
Raz Gefen
Raz Gefen
13:21 05 May 21
מקצועיים, אמינים, זריזים ונוחים.מומלץ בחום ❤️
אפי נגל
אפי נגל
10:53 23 Apr 20
מענה מהיר, פשטות בתהליך ההזמנה והתשלום, הגעה בזמן,עבודה יפה, מקצועית ואיכותית, קבלה מייד בגמר העבודה.
Mike Bikov
Mike Bikov
15:17 28 Jan 20
שירות ברמה גבוהה מהרגע להרגע. מחירים נוחים ונפתרה בעיית הכתמים במיטה שיש לנו. מומלץ בחום, הזהרו מחאפרים בשוק שמציעים מחירים זולים...
לקריאת כל הביקורות
js_loader
דילוג לתוכן