מבריק - ניקוי ספות, שטיחים, מזרונים, וריפודים לרכב | 055-6868635 Mavrik.co.il-Logo

ניקוי ספות באשקלון

איך להסיר כתמים מהספות? ניקוי ספות באשקלון.

ניקוי ספת שזלונג מבד, ניקוי ספות באשקלון - לפני ואחרי | מבריק 055-6868635

ניקוי ספות באשקלון, או בכל מקום בארץ, עלול להתברר כעניין מעט מתסכל. אתם מנסים להסיר את הכתמים, אבל הם לא ממש יורדים. כדי לעזור לכם, ריכזנו כמה טיפים יעילים שעזרו לכם להסיר את הכתמים מהספות.

זה לא נעים לראות כתמים

ספה עם כתם היא מחזה לא נעים, והיא הרבה פחות מזמינה לשבת עליה. אפשר כמובן לכסות את הספה בכיסוי בד שיסתיר את הכתמים, אבל כל מי שניסה להשתמש בכיסוי כזה יודע כמה הוא לא נוח, ואף מכער את הספה.

כדי שלא תצטרכו להשתמש בכיסוי כזה להלן כמה עצות לניקוי כתמים מהספות.

כתמי דם

פצע שנפתח או שהפתיע עלולים לגרום לכתמי דם על הספה. כדי להיפטר מהכתם התחילו בספיגת הדם באמצעות נייר סופג או מטלית יבשה. אחר כך ערבבו יחד כוס מים חמים, 2-3 כפות חומץ לבן וכן 2-3 כפות סבון כלים. כעת, באמצעות מטלית נקייה או מברשת ייעודית נקו בעדינות וביסודיות את אזור הכתם. לעתים הניקוי הזה לא יספיק, אז תשתמשו גם באמוניה, אך שימו לב שאתם מנסים את החומר באזור נסתר כדי לוודא שהוא לא משאיר סימן.

כתמי שומן ושמן

לא חסרים דברים שיגרמו לכתמי שומן ושמן, אבל איך נפטרים מהכתמים הללו? ערבבו כוס מים חמימים וכף נוזל לשטיפת כלים יחד, ושפשפו את הכתם באמצעות מטלית רכה. לאחר מכן תוכלו לייבש את אזור הכתם באמצעות נייר סופג ומייבש שיער.

כתמי שתן

ניקוי ספת בד או ספת עור שספגה שתן של ילדים או של חיות מחמד יהיה לא פשוט. הריח של הספה אחרי מפגע כזה יהיה לא נעים בכלל, וכדאי לטפל בו במהירות האפשרית. דבר ראשון עליכם לייבש את האזור הרטוב ולספוג את הנוזל. שימו לב, אפשר להפעיל לחץ מתון כדי למשוך החוצה את הנוזלים, אבל חשוב לא לשפשף. אחרי הייבוש ערבבו כוס מים חמימים עם חומץ לבן ונוזל ניקוי עדין והניחו על הכתם. כעת שפשפו בתנועות עדינות עד לכיסוי מלא. השאירו את החומר 2 – 3 דקות, ואחר כך נגבו את אזור הכתם.

ניקוי ספות באשקלון בצורה מקצועית

הטיפים האלה יהיו יעילים כאשר תנקו מיד אחרי היווצרות הכתם, אולם אם לא תמהרו אתם עלולים למצוא עצמכם עם כתם קשוח שלא יורד. במקרים אלה כדאי שתשכרו את שירותיה של חברת ניקוי ספות באשקלון, חברה כזו תשתמש בציוד מיוחד כדי להסיר את הכתמים בצורה מלאה.

חברת מבריק בעלת ניסיון עשיר בזיהוי סוג הבד והתאמת חומרי הניקוי המתאימים לספה שלך
שירות מיידי לניקוי ספות מבד ועור – בפריסה ארצית!

לקבלת הצעת מחיר 
מילאו את הפרטים ונחזור אליכם מייד:

[trustindex no-registration=google]

שירות מיידי בפריסה ארצית!

דילוג לתוכן