מבריק - ניקוי ספות, שטיחים, מזרונים, וריפודים לרכב | 055-6868635 Mavrik.co.il-Logo

ניקוי מקצועי של ספות ומערכות שינה

למה חשוב לעשות ניקוי ספות - מבריק

החשיבות של ניקוי מקצועי בבית אחת לתקופה

כל אדם מנקה מעת לעת את הרהיטים בביתו, שואב אבק מהספות, מנקה אבק מהרהיטים, מחטא את השירותים ומנקה את המרצפות. אף על פי כן, השימוש בכלי הניקוי הרגילים, מותיר לא אחת חיידקים ולכלוך על פני הספות, הכיסאות המרופדים, השטיחים ומערכות השינה.

הפתרון לכך הוא הזמנת חברה מקצועית אשר מתמקצעת בתחום ניקוי מקצועי של הפריטים הללו. הם מנקים באופן יסודי את הספות, מוציאים את כל הכריות, מוצאים מתחת להם תמיד שכבה של לכלוך וגם קוביות משחק שהילדים דחפו פנימה או שהם שיחקו איתן וכמה קוביות נותרו מתחת למושבים.

ההבדלים התהומיים בנראות הרהיטים לאחר ניקוי מקצועי

שיטת העבודה של צוותי העבודה של החברה שעוסקת שנים בנושא ניקוי ספות מקצועי , היא בעבודה סיזיפית של שלב אחר שלב באמצעות כל הציוד הזה. שואבים אבק, מנקים באמצעות מכשור המעביר את המים המלוכלכים החוצה ולאט לאט הספה מתחילה להיראות אחרת לחלוטין. הצבע שהיה דהוי ונראה נוראי הופך פתאום לצבע מבריק ומצוחצח בזכות חומרי הניקוי הייעודיים שמלווים עשייה זו והעובדים משתמשים בחומר זה לאורך שנים רבות, בזכות היתרונות הגדולים וטיבם המעולה.

מטרתם של החומרים הללו היא לא רק לטפל בתחום הניקוי אלא גם בחיטוי. הסיבה לכך היא שלקוחות הן מבוגרים והן ילדים אוכלים בסלון. פה ושם נופלים פריטי מזון למטה או על הספות ועם הזמן נוצרים במקום זה חיידקים ולעיתים גם עובש על פריטי מזון שנותרו בתוך הכריות או לצידן לאורך זמן. לכן החומרים החזקים משמשים גם לחיטוי אנטי בקטריאלי כדי לשמור על מרחב היגייני, נקי וסטרילי.

בדרך זו מבצעים ניקוי מקצועי של הספות, הכורסאות, מנקים כל אחד מהכיסאות המרופדים שממוקמים בפינת האוכל וכיסאות מרופדים נוספים בבית, כמו בחדר העבודה או בחדרי הילדים.

ניקוי של מערכות השינה בחדרים

פעולה נוספת שמבצע הצוות המיומן היא ניקוי מקצועי של מערכות השינה בחדר שינה, בחדרי הילדים ואם יש ספה גם בחדר האורחים או במרתף.

שואב האבק המאסיבי מסוגל לשאוב לכלוך מרבדים עמוקים בכל מזרן ולכן חשוב לבצע פעולה זו. לאורך השנים נותרים על המזרנים שאריות של זיעה ועור וזאת אף על פי שהוא תמיד עטוף בסדין. השואב סופח את כל השאריות האלה בכל המזרנים בבית ומעניק שקט נפשי בכל בית.

ניקוי של הריפוד במושבי המכונית

ההגעה של צוות השירות זו הזדמנות מצוינת לבקש מהם לנקות גם את החלק הפנימי של הרכב. גם בו הילדים וגם המבוגרים אוכלים בו לא אחת ולכן יש שם שאריות של מזון, המון פרורים ואולי גם הפתעות נוספות. לכן המגמה היא לבצע ניקוי יסודי באמצעות השואב והחומרים החזקים המשמשים לניקוי וגם לחיטוי, כדי שהמקום יהיה נקי באופן מעמיק ומקיף.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב twitter
Twitter

אולי יעניין אותך גם:

ניקוי שטיחים מכל הסוגים - מבריק

תיקון שטיחים

יש לכם שטיח שאתם מאוד אוהבים ואתם לא מוכנים להיפטר ממנו בשום פנים ואופן, על אף שהוא כבר די בלוי וקרוע? לפני

טיפים חשובים על ניקוי שטיחים

שטיחים מוסיפים הרבה צבע ואווירה לבית אבל גם הרבה לכלוך ואבק. לכן אם החלטתם להכניס שטיח, בעיקר אם מדובר בשטיח באחד מחדרי

שיתוף ב reddit
שיתוף ב tumblr
שיתוף ב digg
שיתוף ב stumbleupon
שיתוף ב mix
שיתוף ב pocket
שיתוף ב xing

לקבלת הצעת מחיר:

פוסטים אחרונים

דילוג לתוכן