מבריק - ניקוי ספות, שטיחים, מזרונים, וריפודים לרכב | 055-6868635 Mavrik.co.il-Logo

כיצד לשמור על הכורסאות שלכם נקיות

כיצד לשמור על הכורסאות שלכם נקיות | מבריק ניקוי ספות

כולנו מכירים היטב את ההרגשה הלא נעימה הזו שאנו מתארחים בבית של מישהו, באים לשבת על הספה ופתאום מופיע איזה לכלוך או כתם שלא נרצה שיכתים את בגדינו, בנוסף גם לא נרצה להעליב את המארחים שלנו ולהתחיל לנקות את הספה, דבר היוצר אי נעימות ומצב עגום לשני הצדדים, המארח והמתארח, על כן ניתן לכם כמה טיפים שיעזרו לכם לשמור על ספות נקיות כדי שתוכלו להימנע ממצבים כאלה.

ספה משפחתית

ניקוי ספת שזלונג מבד - לפני ואחרי | מבריק 055-6868635
ניקוי ספות לפני – ואחרי; ספת בד, דו מושבית.

אנחנו רוכשים אותם במאות ולעיתים גם לא יהיה מוגזם לומר באלפי שקלים ואז ברגע אחד בלי ששמנו לב הן מתלכלכות וכל הקסם שלהן והיופי נפגם וכך גם ההרגשה שלנו, כאילו שנפשנו קשורה בנפשה של הספה וכשהיא מתלכלכת גם נפשנו. לעיתים אפילו אנחנו מחשיבים אותן כבנות בית כבר וממש קשה לנו להיפרד מהן כשמגיע הזמן, הן ליוו אותנו במשחקים הגדולים שראינו בטלוויזיה, נרדמנו עליהן בזמן הפסקות הפרסומות בזמן התכנית האהובה עלינו, סיפרנו עליהן את מיטב הסיפורים ושיחות הסלון הקולחות שלנו, יש כאלו שיגידו שהם מעדיפים לישון על הספות שלהם מאשר במיטה. כשמדברים על ניקוי ספות צריך ראשית להבין דבר אחד, מאיזה חומר עשויה הספה, עור, בד, זמש, ישנם הרבה סוגים ולכל סוג ספה ישנה שיטת ניקוי עדיפה שונה ומתאימה לה, שכן כך נבטיח שאיכות הספה תישמר והספה תישאר איתנו עוד שנים קדימה.

 

כיצד לנקות ביעילות

ספות מבד אמנם יותר זולות מחברותיהן הספות מהעור אך הן קשות יותר לניקוי, במיוחד אם יש לכם בבית כלב או חתול המנשירים שיערות, והן גם נוטות לצבור יותר חיידקים לכן במקרה הזה כנראה שעדיף לכם לקנות ספות עור. במקרה שכבר רכשתם ספה מבד או שהייתה כבר בבית, הכי טוב לקנות חומר מיוחד לניקוי אשר מבריק ספות בד, אותו תוכלו למצוא על ידי עיון בעלון לצרכן שקיבלתם בעת רכישת הספה, כך תדעו מה מומלץ על ידי היצרן. בכלל אם בספות מבד עסקינן מוטב לכסותן בבד נוסף שימנע מהן לצבור לכלוך וכך תוכלו גם לכבס את הבד עצמו ששימש לכיסוי הספה. דרך נוספת ויעילה היא לשאוב בעזרת שואב אבק ידני את הספה שלכם.

טיפ נוסף וחשוב הוא לנקות את הספה מיד עם היווצרות הכתם ולא לתת לו להיספג בבד הספה, זה יכול ליצור מצב לא נעים בפרט כשמדובר בכורסאות מעוצבות שערכן הכספי והסנטימנטלי כאחד הוא רב. בכדי לנקות מספות הבד שלנו כתמים עמוקים ועקשניים ישנה מכונה מיוחדת הפועלת על אדי קיטור והיא מנקה ביעילות מירבית את הספה ושומרת על הבד שלה. כשמדברים על ספה לא כדאי להפקיר את הכריות שלה, בכריות דווקא העבודה די קלה מכיוון שאת רוב הכריות ניתן “להפשיט” ולכבס את הכיסוי שלהן במכונת כביסה.

 

 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב twitter
Twitter

אולי יעניין אותך גם:

ניקוי שטיחים מכל הסוגים - מבריק

תיקון שטיחים

יש לכם שטיח שאתם מאוד אוהבים ואתם לא מוכנים להיפטר ממנו בשום פנים ואופן, על אף שהוא כבר די בלוי וקרוע? לפני

טיפים חשובים על ניקוי שטיחים

שטיחים מוסיפים הרבה צבע ואווירה לבית אבל גם הרבה לכלוך ואבק. לכן אם החלטתם להכניס שטיח, בעיקר אם מדובר בשטיח באחד מחדרי

שיתוף ב reddit
שיתוף ב tumblr
שיתוף ב digg
שיתוף ב stumbleupon
שיתוף ב mix
שיתוף ב pocket
שיתוף ב xing

לקבלת הצעת מחיר:

פוסטים אחרונים

דילוג לתוכן