ניקוי ספות, ניקוי שטיחים וניקוי ריפודים בכל הארץ | חברת מבריק - לוגו

5 טיפים לניקוי יסודי של הספות במשרד

ניקוי ספות במשרדים | מבריק - 055-6868635

חשיבות המשאב האנושי בעת הניקיון

במרבית היום מתקיימות פגישות במשרד ולפיכך יש להשקיע בניקיון הספות על מנת להעניק לקהל הלקוחות המגיעים למשרד חוויה חיובית. הטיפ הראשון עוסק בחשיבות המשאב האנושי- חשוב ביותר לבחור משאב אנושי איכותי במטרה לנקות את הספות בצורה מקצועית וללא תקלות אשר יגרמו נזק.

בחירת חברה ניקיון המקפידה על העסקת צוות מקצועי תסייע לדעת כי מצויים במשרד הצוותים האיכותיים ביותר אשר אחראים על ניקוי הספות והשטיחים. חברה מקצועית תקפיד לבחור את צוות העובדים שלה בהתאם לפרמטרים כמו מקצועיות או תודעת שירות גבוהה.

בחירת חומרי ניקיון איכותיים

ניקוי ספות במשרדים | מבריק - 055-6868635

הטיפ השני יעסוק בבחירת חומרי ניקיון איכותיים למשרד. על מנת להבטיח כי הניקיון יעשה בצורה המקצועית ביותר חשוב מאד כי חברת הניקיון תבחר את החומרים האיכותיים ביותר. אין זה משנה אם מדובר בחומרי ניקיון יקרים יותר או פחות – השיקול אשר צריך לעמוד בפני החברה הוא ניקיון יסודי של הספות ולכן יש לבחור את החומרים האיכותיים ביותר.  הטיפ השלישי יעסוק בניהול העבודה בצורה הטובה ביותר.

משמעות הדבר כי אין רק לדאוג לחומרי הניקיון האיכותיים ביותר אלא יש להבטיח כי תתבצע התאמה בין ניהול העבודה לבין השימוש בחומרים השונים. משמעות הדבר היא כי יש להקדיש זמן לניקוי הספות לאחר שעות העבודה ולא בעת שעות העבודה בהן מגיעים לקוחות רבים למשרד והם ממתינים בפינת ההמתנה. את החלוקה למשמרות הניקיון יש לעשות בהתאם עם העובדים במשרד על מנת לוודא כי העבודה תתבצע בשעות נוחות.

הטיפ השלישי הוא לדעת להתאים את החומרים בהתאם לסוג הספות. ניתן למצוא סוגים שונים של ספות כגון ספות עור או ספות בד כאשר לכל ספה יש להתאים את החומר המתאים. כך לדוגמא אם מדובר בספת עור, הרי חשוב לעשות שימוש בחומר ניקיון המותאם לספת עור בלבד במטרה להשיג את התוצאה הרצויה.

חשיבות ניקיון במקום העבודה

רבים מבעלי המשרדים משוכנעים כי זה קל ופשוט לבצע את עבודת הניקוי ואין צורך בצוות ניקוי מקצועי.  הטיפ הרביעי עוסק בבחירת המשאבים הטובים ביותר למשרד-קיימת חשיבות רבה לשמור על ניקיון המשרד בצורה הטובה ביותר ולכן יש להפקיד את מלאכת ניקיון משרדים בידי חברה מקצועית אשר תעסיק צוות עובדים מקצועי בתחום ולא תגרום לבזבוז משאבים וזמנם של העובדים במשרד אשר אינם בקיאים מספיק בעבודת הניקיון.

הטיפ החמישי והאחרון  עוסק בדיוק העבודה – בדיוק כפי שלא תניחו לצוות העובדים במשרד לעסוק במלאכת ניהול צי הרכבים אלא תבחרו לעבוד עם חברת השכרת רכב, כך גם בנושא הניקיון ותבחרו להפקיד את הנושא בידי חברה מקצועית בתחום אשר לה משאבים מתאימים לביצוע ניקיון המשרד בצורה  המקצועית ביותר מתוך מטרה להציג את המשרד בצורה  הטובה ביותר לקהל הלקוחות.

אולי יעניין אותך גם:

מנערת לניקוי שטיחים - מבריק

מדוע מנערת שטיחים חשובה לתהליך ניקוי השטיח שלכם?

זקוקים לנקיון יסודי של השטיח? תנו למומחים לעשות לכם את כל העבודה המלוכלכת. באמצעות מכשור מתקדם ומכונות בטכנולוגיה מתקדמת ניתן לנקות גם את השטיחים הבעייתיים ביותר ובעלי הכתמים הקשים ביותר לאחר הצפה או נזקים אחרים. לאחר הניקוי

ניקוי שטיח לבן לפסח

ניקוי שטיחים עמוק לפסח – כך נפטרים מהחמץ

בכל שנה מגיעה עלינו לטובה תקופת נקיונות האביב והכנת הבית לקראת חג הפסח. אך בעוד שניתן לשטוף ולרחוץ משטחים שונים בקלות רבה כמו למשל את הרצפות או את השיש במטבח, השטיחים הינם אתגר לא פשוט.  כולנו זוכרים

ניקוי ספות, ניקוי שטיחים וניקוי ריפודים בכל הארץ | חברת מבריק - לוגו

לקבלת הצעת מחיר:

פוסטים אחרונים

הודיה סמט
הודיה סמט
11:58 02 Jan 22
אני חייבת לשתף על החוויה הנפלאה שקיבלתי מצוות "מבריק", כי זו לא פעם ראשונה שאני מזמינה ניקוי ספות יחד עם ניקוי השטיחים, אפילו פעמיים בשנה, ותמיד הלכתי על הזול, לא הבנתי שיש ניקיון מקצועי - ויש ניקיון מ-ק-צ-ו-ע-י!! רק היום הבנתי כמה הזול עולה ביוקר!!! וכמה זמן ישבתי על הלכלוך שנדחס עמוק-עמוק אל תוך הספה... עכשיו, הספות שלי חזרו, לראשונה, לצבע המקורי שלהן!! השטיחים והבית כולו מריחים כמו ספא נורווגי ✨✨ נו, אז עלה לי 100 שקל יותר מהבחור שראיתי בפייסבוק, אבל!! תקשיבו - זה היה שווה כל שקל!! וברור לי שפעם הבאה אני מזמינה רק את רון ממבריק. ממליצה לכולם.
Yoram Kosover
Yoram Kosover
09:36 04 Nov 21
ניקוי ספות עור
Raz Gefen
Raz Gefen
13:21 05 May 21
מקצועיים, אמינים, זריזים ונוחים.מומלץ בחום ❤️
אפי נגל
אפי נגל
10:53 23 Apr 20
מענה מהיר, פשטות בתהליך ההזמנה והתשלום, הגעה בזמן,עבודה יפה, מקצועית ואיכותית, קבלה מייד בגמר העבודה.
Mike Bikov
Mike Bikov
15:17 28 Jan 20
שירות ברמה גבוהה מהרגע להרגע. מחירים נוחים ונפתרה בעיית הכתמים במיטה שיש לנו. מומלץ בחום, הזהרו מחאפרים בשוק שמציעים מחירים זולים...
לקריאת כל הביקורות
js_loader
דילוג לתוכן