ניקוי ספות, ניקוי שטיחים וניקוי ריפודים בכל הארץ | חברת מבריק - לוגו

תיקון שטיחים

תיקון שטיח עבודת יד

יש לכם שטיח שאתם מאוד אוהבים ואתם לא מוכנים להיפטר ממנו בשום פנים ואופן, על אף שהוא כבר די בלוי וקרוע? לפני שאתם שוקלים ומשכנעים את עצמכם להחליף אותו בכל זאת, כדאי לבחון את האופציה של תיקון שטיחים. למה בכלל לתקן שטיח ולא לקנות חדש? באילו מקרים נכון לתקן שטיח? האם תיקון וניקוי השטיח מחזיר את השטיח למצבו המקורי או שניתן יהיה להבחין בתיקון? האם ניתן לבצע תיקון וניקוי של כל בעיה בשטיח, לרבות קרעים גדולים ואובדן נרחב של סיבי שטיח? הסרת כל סוגי הכתמים? כמה זה עולה? את התשובות לכל השאלות הללו ושאלות נוספות, תוכלו למצוא ממש כאן בשורות הבאות.

למה בכלל לתקן שטיח?

ובכן, אם אתם שואלים את עצמכם את השאלה הזאת, אולי אתם לא אמורים להיעזר בשירותי תיקון שטיחים. אנשים שמתעניינים באופציה לתקן את השטיח שלכם כאלטרנטיבה לקניית שטיח חדש, יודעים היטב מדוע הם עושים זאת. זה יכול להיות שטיח שהם קיבלו מסבא וסבתא, מההורים, האחים או אדם יקר אחר וחשוב להם לשמור עליו ולהעביר אותו מדור לדור. זה יכול להיות שטיח שליווה אותם לאורך שנים ארוכות במרכז הסלון, מרכז חיי הבית והפך להיות חלק בלתי נפרד מהאווירה בבית. זה יכול להיות שטיח שכמוהו כבר לא מייצרים היום וזה יכול להיות פשוט שטיח שאתם מאוד רוצים להשאיר אצלכם מכל סיבה שהיא ומעדיפים את האפשרות הזאת על פני כל אלטרנטיבה. אם אתם נכללים בקבוצת האנשים האלה, אז תיקון שטיחים היא אופציה לגמרי רלוונטית עבורכם ואתם גם מבינים היטב למה בכלל לתקן שטיח.

מהם סוגי תיקוני השטיחים שניתן לבצע?

ככלל, שירות תיקון שטיחים יכול לתת לכם מענה לכל בעיה שצצה עם השטיח שלכם. בעיות אלה יכולות להיות רבות ומגוונות ובכלל זה אובדן צבע, נשירת סיבי שטיח, קרעים, שפשופים, כתמים שלא ניתן להסיר, קרעים ופרימה של שולי השטיח, אובדן הגמישות של סיבי השטיח וכדומה. גורם מקצועי בתחום ידע לבצע עבורכם כל סוג של תיקון ויחד עם זאת, לכל סוג של תיקון יכולות להיות השלכות, שאתם רוצים לקחת בחשבון.

כך למשל, אם השטיח סובל מאובדן הגמישות של סיבי השטיח שהפכו לשטוחים לחלוטין, ייתכן שיהיה צורך להחליף את כלל הסיבים ובמקרה כזה העלות יכולה להיות גבוהה מאוד. אם השטיח סובל מקרעים מרובים בשוליים, ייתכן שיהיה נכון לחתוך את השטיח, לצמצם את גודלו או לשנות את צורתו בכדי להסיר את המקטעים הקרועים. במקרים אלה, כדוגמא כמובן, עליכם לקחת בחשבון את השלכות התיקון ולבחון האם הן מתאימות לכם. כמו כן, ישנם מקרים בהם תיקון השטיח מחזיר את המראה המקורי לשטיח, אך נוצרים פערי גוון או מרקם בשטיח ברמה שכמעט ואינה מורגשת, אך עבורכם היא מורגשת מעצם הידיעה שלכם אודות התיקון.

יחד עם זאת, ברובם המכריע של המקרים, ניתן לבצע כל תיקון מבלי לחתוך, מבלי לפרום ומבלי להחליף את כל סיבי השטיח. תיקון שטיחים הוא תחום שהתקדם מאוד בשנים האחרונות, בזכות חומרים מקצועיים המאפשרים חידוש של סיבי שטיח, חידוש גוון וביצוע עבודות תיקון טכניות בצורה ממוכנת. כך למשל, תוכלו לשחזר סיבי שטיח שנשרו ולעשות זאת בצורה ממוכנת ואוטומטית, כך שהתוצאה יוצאת מאוד מדויקת וגם קלה מאוד לביצוע. בשורה התחתונה, לא משנה מה הבעיה ממנה סובל השטיח שלכם, במסגרת שירות תיקון שטיחים תוכלו לבצע כל תיקון שתבחרו. במקרים מסוימים יהיו לכך השלכות שיהיה עליכם להכיר ולהסכים להן, אך לרוב זהו לא המצב.

האם אתם יכולים לצפות לחזרת השטיח למצבו המקורי ביום הקנייה?

התשובה היא כן ולא. ישנם מקרים בהם בהחלט ניתן לחדש ולנקות את השטיח בצורה כזאת, שתעניק לו חיים חדשים לגמרי לרבות שחזור גוון, שחזור מרקם ושחזור צפיפות סיבי שטיח וכמובן ניקוי עמוק ויסודי שיסיר את כל סוגי הכתמים. במקרים אחרים, ייתכן שהשטיח יצטרך לשנות את צורתו או גודלו וייתכן שיישארו סימנים מינוריים שמצביעים על כך שנעשה פה תיקון.

יחד עם זאת, אם תבחרו בגורם מקצועי בעל התמחות גבוהה בתחום של תיקון וניקוי שטיחים מקצועי, אתם בהחלט יכולים לצפות לתוצאות מצוינות, שללא שום ספק תהיינה טובות יותר ממצבו של השטיח במעמד הכניסה למפעל לניקוי ותיקון שטיחים ובהסתברות גבוהה גם טובות יותר מהציפיות שלכם.

כמה זה עולה?

תיקון שטיחים הוא שירות שיכול להסתכם בעשרות שקלים ויכול לעלות גם אלפי שקלים. עלות התיקון תלויה מאוד בסוג השטיח, בגודל השטיח ובסוג והיקף הנזק וסוג והיקף התיקון הנדרש. בשורות אלה לא נוכל לתת לכם מחיר או אפילו טווח מחירים, שיוכל לשמש אתכם כבסיס לקבלת החלטה בנוגע להעברת השטיח שלכם לתיקון במקום לקנות שטיח חדש. יחד עם זאת, חשוב לדעת שתיקוני שטיחים יכולים להיות יקרים מאוד ושבסוגים רבים של תיקונים, עלות התיקון תהיה גבוהה יותר מאשר העלות של קניית שטיח זול ופשוט. העניין הוא, כפי שאמרנו קודם לכן, שאתם לא מחפשים שטיח זול ופשוט, אלא מבקשים להישאר עם השטיח האיכותי שלכם ועוד מעבר לזה, אתם לא מחפשים פשוט מאוד שטיח, אתם רוצים את השטיח הספציפי הזה, השטיח שיש לו ערך סנטימנטלי בעיניכם. במקרה כזה, יהיה עליכם לקבל הצעת מחיר, לבחון את האלטרנטיבות ולהחליט האם ההשקעה הכרוכה בביצוע

תיקון שטיחים עבור השטיח שלכם, היא כדאית ביחס למידת בה אתם רוצים להשאיר אותו אצלכם. ישנם בהחלט מקרים שעלות התיקון מוציאה מכלל אפשרות את הכדאיות של המהלך ובמקרים אלה הלקוח בוחר לקנות שטיח חליפי ואולי להשתמש בשטיח המיושן למטרות עיצוב אחרות, אבל במרבית המקרים אפשר בהחלט למצוא פתרונות תיקון, שיאפשרו לכם לתקן את השטיח בעלות סבירה מאוד, שתאפשר לכם לשמור על השטיח היקר לליבכם.

לסיכום

חברה המתמחה גם בניקוי שטיחים מקצועי, תעניק לכם לא רק שטיח מתוקן, אלה גם נקי להפליא. למעשה, חברה שתעניק לשטיח שלכם ניקיון יסודי טרם התיקון יאפשר לבצע התאמת צבעים טובה יותר, בלאי השטיח יראה טוב יותר וקל לאיתור ולתיקון אומנותי. שטיח שעובר ניקוי עמוק ויסודי גם יאריך חיים יותר משטיח שרק עבר תיקון בלבד ולכן זהו שלב הכרחי בהחלט. אנו ממליצים לבדוק ולחפש חברה שהמתמחה גם בזה וגם בזה על הצד הטוב ביותר. “ככה תוכלו לתפוס שתי ציפורים במכה אחת” ולהעניק לשטיח שלכם את הטיפול הראוי לו.

אולי יעניין אותך גם:

מנערת לניקוי שטיחים - מבריק

מדוע מנערת שטיחים חשובה לתהליך ניקוי השטיח שלכם?

זקוקים לנקיון יסודי של השטיח? תנו למומחים לעשות לכם את כל העבודה המלוכלכת. באמצעות מכשור מתקדם ומכונות בטכנולוגיה מתקדמת ניתן לנקות גם את השטיחים הבעייתיים ביותר ובעלי הכתמים הקשים ביותר לאחר הצפה או נזקים אחרים. לאחר הניקוי

ניקוי שטיח לבן לפסח

ניקוי שטיחים עמוק לפסח – כך נפטרים מהחמץ

בכל שנה מגיעה עלינו לטובה תקופת נקיונות האביב והכנת הבית לקראת חג הפסח. אך בעוד שניתן לשטוף ולרחוץ משטחים שונים בקלות רבה כמו למשל את הרצפות או את השיש במטבח, השטיחים הינם אתגר לא פשוט.  כולנו זוכרים

ניקוי ספות, ניקוי שטיחים וניקוי ריפודים בכל הארץ | חברת מבריק - לוגו

לקבלת הצעת מחיר:

פוסטים אחרונים

הודיה סמט
הודיה סמט
11:58 02 Jan 22
אני חייבת לשתף על החוויה הנפלאה שקיבלתי מצוות "מבריק", כי זו לא פעם ראשונה שאני מזמינה ניקוי ספות יחד עם ניקוי השטיחים, אפילו פעמיים בשנה, ותמיד הלכתי על הזול, לא הבנתי שיש ניקיון מקצועי - ויש ניקיון מ-ק-צ-ו-ע-י!! רק היום הבנתי כמה הזול עולה ביוקר!!! וכמה זמן ישבתי על הלכלוך שנדחס עמוק-עמוק אל תוך הספה... עכשיו, הספות שלי חזרו, לראשונה, לצבע המקורי שלהן!! השטיחים והבית כולו מריחים כמו ספא נורווגי ✨✨ נו, אז עלה לי 100 שקל יותר מהבחור שראיתי בפייסבוק, אבל!! תקשיבו - זה היה שווה כל שקל!! וברור לי שפעם הבאה אני מזמינה רק את רון ממבריק. ממליצה לכולם.
Yoram Kosover
Yoram Kosover
09:36 04 Nov 21
ניקוי ספות עור
Raz Gefen
Raz Gefen
13:21 05 May 21
מקצועיים, אמינים, זריזים ונוחים.מומלץ בחום ❤️
אפי נגל
אפי נגל
10:53 23 Apr 20
מענה מהיר, פשטות בתהליך ההזמנה והתשלום, הגעה בזמן,עבודה יפה, מקצועית ואיכותית, קבלה מייד בגמר העבודה.
Mike Bikov
Mike Bikov
15:17 28 Jan 20
שירות ברמה גבוהה מהרגע להרגע. מחירים נוחים ונפתרה בעיית הכתמים במיטה שיש לנו. מומלץ בחום, הזהרו מחאפרים בשוק שמציעים מחירים זולים...
לקריאת כל הביקורות
js_loader
דילוג לתוכן