מבריק - ניקוי ספות, שטיחים, מזרונים, וריפודים לרכב | 055-6868635 Mavrik.co.il-Logo

תיקון שטיחים

ניקוי שטיחים מכל הסוגים - מבריק

יש לכם שטיח שאתם מאוד אוהבים ואתם לא מוכנים להיפטר ממנו בשום פנים ואופן, על אף שהוא כבר די בלוי וקרוע? לפני שאתם שוקלים ומשכנעים את עצמכם להחליף אותו בכל זאת, כדאי לבחון את האופציה של תיקון שטיחים. למה בכלל לתקן שטיח ולא לקנות חדש? באילו מקרים נכון לתקן שטיח? האם תיקון וניקוי השטיח מחזיר את השטיח למצבו המקורי או שניתן יהיה להבחין בתיקון? האם ניתן לבצע תיקון וניקוי של כל בעיה בשטיח, לרבות קרעים גדולים ואובדן נרחב של סיבי שטיח? הסרת כל סוגי הכתמים? כמה זה עולה? את התשובות לכל השאלות הללו ושאלות נוספות, תוכלו למצוא ממש כאן בשורות הבאות.

למה בכלל לתקן שטיח?

ובכן, אם אתם שואלים את עצמכם את השאלה הזאת, אולי אתם לא אמורים להיעזר בשירותי תיקון שטיחים. אנשים שמתעניינים באופציה לתקן את השטיח שלכם כאלטרנטיבה לקניית שטיח חדש, יודעים היטב מדוע הם עושים זאת. זה יכול להיות שטיח שהם קיבלו מסבא וסבתא, מההורים, האחים או אדם יקר אחר וחשוב להם לשמור עליו ולהעביר אותו מדור לדור. זה יכול להיות שטיח שליווה אותם לאורך שנים ארוכות במרכז הסלון, מרכז חיי הבית והפך להיות חלק בלתי נפרד מהאווירה בבית. זה יכול להיות שטיח שכמוהו כבר לא מייצרים היום וזה יכול להיות פשוט שטיח שאתם מאוד רוצים להשאיר אצלכם מכל סיבה שהיא ומעדיפים את האפשרות הזאת על פני כל אלטרנטיבה. אם אתם נכללים בקבוצת האנשים האלה, אז תיקון שטיחים היא אופציה לגמרי רלוונטית עבורכם ואתם גם מבינים היטב למה בכלל לתקן שטיח.

מהם סוגי תיקוני השטיחים שניתן לבצע?

ככלל, שירות תיקון שטיחים יכול לתת לכם מענה לכל בעיה שצצה עם השטיח שלכם. בעיות אלה יכולות להיות רבות ומגוונות ובכלל זה אובדן צבע, נשירת סיבי שטיח, קרעים, שפשופים, כתמים שלא ניתן להסיר, קרעים ופרימה של שולי השטיח, אובדן הגמישות של סיבי השטיח וכדומה. גורם מקצועי בתחום ידע לבצע עבורכם כל סוג של תיקון ויחד עם זאת, לכל סוג של תיקון יכולות להיות השלכות, שאתם רוצים לקחת בחשבון.

כך למשל, אם השטיח סובל מאובדן הגמישות של סיבי השטיח שהפכו לשטוחים לחלוטין, ייתכן שיהיה צורך להחליף את כלל הסיבים ובמקרה כזה העלות יכולה להיות גבוהה מאוד. אם השטיח סובל מקרעים מרובים בשוליים, ייתכן שיהיה נכון לחתוך את השטיח, לצמצם את גודלו או לשנות את צורתו בכדי להסיר את המקטעים הקרועים. במקרים אלה, כדוגמא כמובן, עליכם לקחת בחשבון את השלכות התיקון ולבחון האם הן מתאימות לכם. כמו כן, ישנם מקרים בהם תיקון השטיח מחזיר את המראה המקורי לשטיח, אך נוצרים פערי גוון או מרקם בשטיח ברמה שכמעט ואינה מורגשת, אך עבורכם היא מורגשת מעצם הידיעה שלכם אודות התיקון.

יחד עם זאת, ברובם המכריע של המקרים, ניתן לבצע כל תיקון מבלי לחתוך, מבלי לפרום ומבלי להחליף את כל סיבי השטיח. תיקון שטיחים הוא תחום שהתקדם מאוד בשנים האחרונות, בזכות חומרים מקצועיים המאפשרים חידוש של סיבי שטיח, חידוש גוון וביצוע עבודות תיקון טכניות בצורה ממוכנת. כך למשל, תוכלו לשחזר סיבי שטיח שנשרו ולעשות זאת בצורה ממוכנת ואוטומטית, כך שהתוצאה יוצאת מאוד מדויקת וגם קלה מאוד לביצוע. בשורה התחתונה, לא משנה מה הבעיה ממנה סובל השטיח שלכם, במסגרת שירות תיקון שטיחים תוכלו לבצע כל תיקון שתבחרו. במקרים מסוימים יהיו לכך השלכות שיהיה עליכם להכיר ולהסכים להן, אך לרוב זהו לא המצב.

האם אתם יכולים לצפות לחזרת השטיח למצבו המקורי ביום הקנייה?

התשובה היא כן ולא. ישנם מקרים בהם בהחלט ניתן לחדש ולנקות את השטיח בצורה כזאת, שתעניק לו חיים חדשים לגמרי לרבות שחזור גוון, שחזור מרקם ושחזור צפיפות סיבי שטיח וכמובן ניקוי עמוק ויסודי שיסיר את כל סוגי הכתמים. במקרים אחרים, ייתכן שהשטיח יצטרך לשנות את צורתו או גודלו וייתכן שיישארו סימנים מינוריים שמצביעים על כך שנעשה פה תיקון.

יחד עם זאת, אם תבחרו בגורם מקצועי בעל התמחות גבוהה בתחום של תיקון וניקוי שטיחים מקצועי, אתם בהחלט יכולים לצפות לתוצאות מצוינות, שללא שום ספק תהיינה טובות יותר ממצבו של השטיח במעמד הכניסה למפעל לניקוי ותיקון שטיחים ובהסתברות גבוהה גם טובות יותר מהציפיות שלכם.

כמה זה עולה?

תיקון שטיחים הוא שירות שיכול להסתכם בעשרות שקלים ויכול לעלות גם אלפי שקלים. עלות התיקון תלויה מאוד בסוג השטיח, בגודל השטיח ובסוג והיקף הנזק וסוג והיקף התיקון הנדרש. בשורות אלה לא נוכל לתת לכם מחיר או אפילו טווח מחירים, שיוכל לשמש אתכם כבסיס לקבלת החלטה בנוגע להעברת השטיח שלכם לתיקון במקום לקנות שטיח חדש. יחד עם זאת, חשוב לדעת שתיקוני שטיחים יכולים להיות יקרים מאוד ושבסוגים רבים של תיקונים, עלות התיקון תהיה גבוהה יותר מאשר העלות של קניית שטיח זול ופשוט. העניין הוא, כפי שאמרנו קודם לכן, שאתם לא מחפשים שטיח זול ופשוט, אלא מבקשים להישאר עם השטיח האיכותי שלכם ועוד מעבר לזה, אתם לא מחפשים פשוט מאוד שטיח, אתם רוצים את השטיח הספציפי הזה, השטיח שיש לו ערך סנטימנטלי בעיניכם. במקרה כזה, יהיה עליכם לקבל הצעת מחיר, לבחון את האלטרנטיבות ולהחליט האם ההשקעה הכרוכה בביצוע

תיקון שטיחים עבור השטיח שלכם, היא כדאית ביחס למידת בה אתם רוצים להשאיר אותו אצלכם. ישנם בהחלט מקרים שעלות התיקון מוציאה מכלל אפשרות את הכדאיות של המהלך ובמקרים אלה הלקוח בוחר לקנות שטיח חליפי ואולי להשתמש בשטיח המיושן למטרות עיצוב אחרות, אבל במרבית המקרים אפשר בהחלט למצוא פתרונות תיקון, שיאפשרו לכם לתקן את השטיח בעלות סבירה מאוד, שתאפשר לכם לשמור על השטיח היקר לליבכם.

לסיכום

חברה המתמחה גם בניקוי שטיחים מקצועי, תעניק לכם לא רק שטיח מתוקן, אלה גם נקי להפליא. למעשה, חברה שתעניק לשטיח שלכם ניקיון יסודי טרם התיקון יאפשר לבצע התאמת צבעים טובה יותר, בלאי השטיח יראה טוב יותר וקל לאיתור ולתיקון אומנותי. שטיח שעובר ניקוי עמוק ויסודי גם יאריך חיים יותר משטיח שרק עבר תיקון בלבד ולכן זהו שלב הכרחי בהחלט. אנו ממליצים לבדוק ולחפש חברה שהמתמחה גם בזה וגם בזה על הצד הטוב ביותר. “ככה תוכלו לתפוס שתי ציפורים במכה אחת” ולהעניק לשטיח שלכם את הטיפול הראוי לו.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב twitter
Twitter

אולי יעניין אותך גם:

טיפים חשובים על ניקוי שטיחים

שטיחים מוסיפים הרבה צבע ואווירה לבית אבל גם הרבה לכלוך ואבק. לכן אם החלטתם להכניס שטיח, בעיקר אם מדובר בשטיח באחד מחדרי

ניקוי ספות באר שבע ודרום הארץ - מבריק

ניקוי ספות בבאר שבע והסביבה

אנחנו מתקרבים לחג הפסח ולעונת האביב וזה אומר הרבה דברים אבל בעיקר אומר- ניקיונות! זה לא סוד שזו העונה שבה רוב האנשים

שיתוף ב reddit
שיתוף ב tumblr
שיתוף ב digg
שיתוף ב stumbleupon
שיתוף ב mix
שיתוף ב pocket
שיתוף ב xing

לקבלת הצעת מחיר:

פוסטים אחרונים

דילוג לתוכן