מבריק - ניקוי ספות, שטיחים, מזרונים, וריפודים לרכב | 055-6868635 Mavrik.co.il-Logo

ניקוי קבוע של הרהיטים לשמירה על הבריאות

ניקיון רהיטים בבית | מבריק ניקוי ספות

מדוע ניקיון של כל הרהיטים בבית צריך להיכנס לשגרת החיים שלכם

גם אם הסרת אבק מהמדפים בסלון היא פעולה שאתם רגילים לעשות בכל שבוע, רוב הסיכויים שאת הסרת הלכלוך מהספות, המיטות והכורסאות אתם לא מבצעים באותה התדירות. זה נכון שאבק שמצטבר על בדים וריפודים, איננו נראה לעין כמו לכלוך על רהיטים נוקשים מפלסטיק או עץ שאין להם ריפוד, אך דווקא העובדה הזו גורמת להרבה אנשים להזניח את הטיפול בנושא. פירורים, אבק ולפעמים אפילו חפצים קטנים, מסתתרים בתוך הבדים עצמם ובין כריות הספה ואפילו בתוכן, מה שעלול לגרום לבלאי של כל הפריטים הללו, אך חמור עוד יותר – הם עלולים להפוך למצבור של חיידקים ובקטריות, אם לא תטפלו בהם בזמן.

מקומות בבית שחשוב לנקות באופן תדיר

מלבד החדרים שנגלים לעין גם בפני האורחים שבאים לבקר ולא רק בפני בני הבית עצמם, ישנם מקומות נוספים כמו חדר ארונות או חדרי שירותים פרטיים, שאותם ייתכן ואתם פחות מצחצחים לעומת יתר הבית. חשוב להבין, כי גם אם לא רואים את שכבת האבק והלכלוך – היא נמצאת שם ולפעמים ההזנחה הזו עלולה לעלות לכם בבריאות.

הרגלי ניקיון קבועים, גם כאשר הדירה נראית נקייה למשעי, מסייעים לאנשים “לעלות על הבעיות בזמן” בכל הקשור לטיפוח הבית: אתם תשימו לב הרבה יותר מהר לריח לא נעים, לכתם חדש ולרטיבות שלא היתה שם קודם, אם תכירו היטב את כל החללים בבית ותבינו מתי הריח, המראה או ההרגשה אינם תקינים ומחייבים בדיקה יסודית יותר.

איך אפשר לנקות ביסודיות את הריהוט בבית?

כל הריהוט שהדיירים או אנשים שמגיעים מבחוץ יושבים עליהם, מחייבים ניקוי עמוק אחת לזמן מה. באשר לתדירות – זה תלוי: בבתים שבהם ישנם ילדים קטנים, ששכיח יותר שיפזרו פירורים או ילכלכו את הספה או הכורסה, תצטרכו לנקות לפעמים כל שבוע או כל חודש, זאת לעומת בתים של אנשים מבוגרים ששומרים מאוד על הניקיון באופן טבעי – בהם גם ניקיון של אחת לחצי שנה יכול להספיק.

הרעיון הוא להעניק טיפול יסודי של ניקיון, מלבד שאיבת אבק פשוטה, כלומר להשתמש בחומרים ייעודיים שמסירים כתמים ולכלוך קשה ובכך להשיב את המראה החדש והרענן של הפריט. כמובן שמעבר לוויזואליות הרעננה של הרהיט, היתרון האמיתי הוא בהשמדת כל הבקטריות והחיידקים שהצטברו עד אז בתוכו.

מתי כדאי לקרוא לחברה מקצועית לניקיון רהיטים

הסרת אבק ושאיבה קלה, אלה הן פעולות שאתם יכולים לבצע בכוחות עצמכם ובמיוחד אם יש לכם שואב אבק איכותי. עם זאת, חשוב לקרוא לחברה מקצועית עבור ניקוי ספות ורהיטים נוספים, הן כאשר יש צורך מיידי בטיפול בכתמים קשים שאינם ניתנים להסרה – והן באופן קבוע, על מנת לחדש את הרהיט ולנקות אותו לעומק. הזמנת השירות תאפשר לכם לשמור על הרהיטים שלכם לתקופה ארוכה ולהעניק להם מראה נהדר, גם לאחר שנים.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב twitter
Twitter

אולי יעניין אותך גם:

ניקוי שטיחים מכל הסוגים - מבריק

תיקון שטיחים

יש לכם שטיח שאתם מאוד אוהבים ואתם לא מוכנים להיפטר ממנו בשום פנים ואופן, על אף שהוא כבר די בלוי וקרוע? לפני

טיפים חשובים על ניקוי שטיחים

שטיחים מוסיפים הרבה צבע ואווירה לבית אבל גם הרבה לכלוך ואבק. לכן אם החלטתם להכניס שטיח, בעיקר אם מדובר בשטיח באחד מחדרי

שיתוף ב reddit
שיתוף ב tumblr
שיתוף ב digg
שיתוף ב stumbleupon
שיתוף ב mix
שיתוף ב pocket
שיתוף ב xing

לקבלת הצעת מחיר:

פוסטים אחרונים

דילוג לתוכן