מבריק – שירותי ניקוי ספות, מזרונים, שטיחים וריפודי רכב בדרום – שירות בבית הלקוח, בפריסה ארצית. טלפון: 055-6868635

מבריק - ניקוי ספות, שטיחים, מזרונים, וריפודים לרכב | 055-6868635 Mavrik.co.il-Logo

ניקוי ספות, שטיחים וריפודים בדרום הארץ

ניקוי ספות בישובי צפון הנגב, עוטף עזה, באר שבע ודרום הארץ

עבודה יסודית בבית העסק, במשרד או בבית הלקוח, תוך שימוש בחומרי ניקוי איכותיים וציוד מקצועי ויעיל המעניק לבדים חיים חדשים – באחריות מלאה!

לקבלת הצעה מיידית:

ניקוי ספות יסודי ומקצועי בביתך

המעניק תחושת רעננות וניקיון בבית או במשרד!

מדוע לקנות ספות חדשות אם אפשר לחדש, לנקות ולרענן את הספות הקיימות!

חברת מבריק בעלת ניסיון עשיר בזיהוי סוג הבד והתאמת חומרי הניקוי המתאימים לספה שלך 

שירות מיידי לניקוי ספות מבד ועור – בפריסה ארצית!

לקוחותינו מעדכנים:

איך שומרים על ספות מבד, ומדוע כדאי להזמין ניקוי ספות בדרום לפחות פעם בשנה?

הסלון הוא מרכז הבית, ואתם רוצים שהוא יראה הכי טוב שאפשר. לא משנה אם יש לכם ספות בד או עור, אתם רוצים שהן יהיו נקיות, כל הזמן. 

הצוות המקצועי של מבריק מסביר לכם על ניקוי ספות מבד ומספק לכם 4 טיפים שיעזרו לכם לשמור על הספות נקיות ויפות, כך שתוכלו להכניס אורחים לסלון בלי לחשוב פעמיים.

כלל מספר 1: על כלבים וחיות אחרות

אנחנו מבינים שאתם אוהבים את הכלב שלכם ורוצים להתכרבל איתו, אבל עדיף שתעשו את זה על הרצפה. הם מנשירים שיער, מכניסים הביתה בוץ, מזילים ריר ובקיצור ילכלכו את הספות שלכם. זה נכון בעיקר כשמדברים על ניקוי ספת בד, אבל גם ספות עור עלולות להינזק מחיות המחמד, לכן כדאי ללמד אותן שעל הספה אסור לעלות.

כלל מספר 2: אף אחד לא אוכל על הספה

על חיות המחמד אפשר לאסור עליה על הספה, אבל על שאר בני הבית זה לא ממש יעבוד (למרות שזה יכול להיות דווקא רעיון לא רע כדי לשמור על הספה). מה שאתם כן יכולים לעשות זה לאסור, על הילדים ועל המבוגרים, לאכול על הספות. פירורים, מאכלים שומניים וגם שתייה – כדאי להימנע מכל אכילה ושתיה על גבי הספה, היות וכתמים שמנוניים מספות בד אינן יורדות בקלות.

כלל מספר 3: לנקות מיד

הכלל הקודם הוא כלל נוקשה למדי עליו מקפידים רק בבתים מאוד קשוחים. ברוב הבתים, אוכלים פה ושם על הספה, והמינימום הוא קפה או עוגה. אנחנו מבינים את הקושי להימנע מאכילה ושתייה על הספה, והעצה שלנו היא שאם קרה ומישהו אכל על הספה וזו התלכלכה – נקו אותה מיד. בעיקר כשמדובר בספות מבד, אל תדחו למחר או אפילו לאחר כך, קחו מגבון או מטלית לחה ונקו את הספה בעדינות כדי שהכתם לא ישאר.

כלל מספר 4: ניקיון תקופתי

הקפדה על הכללים האלה עשויה למנוע כתמים, אולם היא לא תשמור על הספות נקיות לחלוטין. עם השנים צבע הספות דוהה, ונוצרים כתמים שונים מסיבות מגוונות, בעיקר באיזור הדרומי של הארץ בו נושבות רוחות חול מהנגב, ניקוי ספות בדרום הוא מומלץ, וכדי לשמור על הספות נקיות ורעננות לאורך שנים רבות חשוב שתזמינו שירות ניקוי ספות אחת לתקופה.

ניקוי ספה מבד – לפחות פעם בשנה

ההמלצה שלנו היא להזמין אותנו לניקוי יסודי לספות שלכם פעם בשנה. במהלך הניקוי יוצא האבק החבוי בספה, יטופלו כתמים באמצעות חומרי ניקוי ידידותיים לסביבה (אנזימים), ואתם תישארו עם ספה נקייה לאורך שנים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן