מבריק - ניקוי ספות, שטיחים, מזרונים, וריפודים לרכב | 055-6868635 Mavrik.co.il-Logo

ניקוי ספות בבאר שבע והסביבה

ניקוי ספות באר שבע ודרום הארץ - מבריק

אנחנו מתקרבים לחג הפסח ולעונת האביב וזה אומר הרבה דברים אבל בעיקר אומר- ניקיונות! זה לא סוד שזו העונה שבה רוב האנשים עוברים דירה, משפצים ומחדשים ובעיקר מנקים את הבית בשביל פסח במיוחד או כבר מנצלים את ההזדמנות לניקיון כללי של הבית. וזה כולל ניקוי שטיחים, ניקוי ספות והברקה של כל רהיטי הבית.

ניקוי ספות – כבר לא משימה לא אפשרית:

בעבר ניקוי ספות וגם ניקוי שטיחים היה נחשב למשימה כמעט בלתי אפשרית. כזו שמחייבת אתכם לקחת את הספה או את השטיח לניקוי יבש או לנסות ולנקות אותם בעצמכם עם חומרי ניקוי שקניתם בסופר והבטיחו לכם שהספה תיראה כמו חדשה אבל בפועל… בפועל התוצאה יותר גרועה מהמצב בו התחלתם. ואז נכנסו לשוק אנשי מקצוע למיניהם שהציעו ניקוי ספות בבית וזה נראה כפתרון מעולה בעיקר למי שגר בפריפריה ואין לו הרבה אפשרויות כמו לדוגמא מי שחיפש ניקוי ספות באר שבע והסביבה. אז מה הבעיה? למצוא את איש המקצוע הנכון שמתאים למשימה ולא מישהו שלא יבצע את הניקוי של הספה כמו שצריך או שאפילו יגרום לנזק- גם זה יכול לקרות לצערנו…

איך בוחרים חברה לניקוי ספות בבאר שבע והסביבה?

זה לא באמת משנה אם אתם גרים בבאר שבע או בכל אחד מהמושבים בסביבה ואפילו בעיר אחרת לגמרי, ישנם כמה דברים שאתם חייבים לוודא לפני שתאם מזמינם אליכם חברה לניקוי ספות (וניקוי שטיחים ומזרונים גם)

  1. בקשו המלצות ממי שהשתמש בשירותי החברה- נכון, יש הרבה המלצות וגם דיס המלצות ברשת אבל הכי חשוב לקבל המלצה ממישהו שאתם מכירים וסומכים עליו שהשתמש בשירותי אותה חברה ויכול להמליץ לכם. תשאלו על המחיר, על רמת השירות ועל טיב העבודה.
  2. לאחר שקיבלתם המלצה על חברה אחת או יותר בצעו השוואה ביניהן בשירותים שהן מספקות וגם בטווח המחירים שהן מציעות. שיחה טלפונית אחת יכולה לפתור לכם את ההתלבטות על ידי הזמינות של אותה חברה וגם השירות שיעניקו לכם.
  3. צלמו את הספה שלכם ושלחו מראש לאיש המקצוע בכדי שיראה את סוג הבד את צורת הספה ואם יש כתמים. מראש תוכלו לדעת אם ניתן לנקות את הספה ועד איזו רמה בכדי שלא תתאכזבו כשהם יגיעו ויגלו שלא ניתן לנקות את הספה כמו שצריך.
  4. וודאו עם אילו חומרי ניקיון החברה עובדת, אם הם חומרים איכותיים שטובים לסביבה, אם הם לא מסוכנים. כמו כן וודאו עם אילו מכונות הם עובדים, אילו אישורים יש להם בקשו תעודת מקצוע ותעודת אחריות- אל תתביישו.

לחיי ספה חדשה, בבאר שבע והסביבה – אבל לא רק!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב twitter
Twitter

אולי יעניין אותך גם:

ניקוי שטיחים מכל הסוגים - מבריק

תיקון שטיחים

יש לכם שטיח שאתם מאוד אוהבים ואתם לא מוכנים להיפטר ממנו בשום פנים ואופן, על אף שהוא כבר די בלוי וקרוע? לפני

טיפים חשובים על ניקוי שטיחים

שטיחים מוסיפים הרבה צבע ואווירה לבית אבל גם הרבה לכלוך ואבק. לכן אם החלטתם להכניס שטיח, בעיקר אם מדובר בשטיח באחד מחדרי

שיתוף ב reddit
שיתוף ב tumblr
שיתוף ב digg
שיתוף ב stumbleupon
שיתוף ב mix
שיתוף ב pocket
שיתוף ב xing

לקבלת הצעת מחיר:

פוסטים אחרונים

דילוג לתוכן