מבריק - ניקוי ספות, שטיחים, מזרונים, וריפודים לרכב | 055-6868635 Mavrik.co.il-Logo

ניקוי מזרונים מכל הסוגים

שירותי ניקוי למזרון זוגי, יחיד ומיטות נפתחות – בפריסה ארצית.

עבודה יסודית בבית העסק, במשרד או בבית הלקוח, תוך שימוש בחומרי ניקוי איכותיים וציוד מקצועי ויעיל המעניק לשטיחים חיים חדשים, באחריות מלאה!

לקבלת הצעה מיידית:

יש לכם מושג כמה שעות ביממה אתם מבלים על המזרן?

לעיתים אנו אפילו לא שמים לב שהמזרון כה התלכלך, רק משום ששינה היא פעולה התופסת בממוצע כשליש מחייו של אדם. 8 שעות ביום בממוצע שאנו חושבים שסדין הבד שמכסה את המזרון מפריד ביננו לבין הליכלוך. במקרים בהם אנשים הסובלים מהזעת יתר, הדבר ניכר עוד יותר בכתמים המתפשטים על המזרן. כמובן שרובנו לא מעוניינים בהחלפת המזרון כל שנה או שנתיים ולכן הפתרון הוא ניקוי מזרונים מקצועי באמצעות מכונה יעודית . הניקוי מתבצע באמצעות חומרים המפרקים את הפרשות הגוף ולאחר מכן ניקוי בעזרת הזקרת מים ושאיבתם למיכל יעודי. ניקוי המזרון מתבצע בביתך, וזקוק לזמן ייבוש – ייבוש בשמש, יקצר את זמן הייבוש . לאחר מכן ניתן יהיה להנות ממזרון נקי ומחוטא ללא צורך בהוצאה כספית גדולה על החלפתו.

ניקוי שתן ממזרונים

כמה פעמים קרה שהחמוד הקטן נרדם במיטה שלנו ההורים ופיספס קצת.. לאחר שיתייבש ישארו המולקולות של השתן ספוגות במזרון, ויפיצו ריח זמן רב. לעיתים גם נזיע במקום שבו בעבר היה שתן ובכך “נעורר” את הריח, ואף גופינו יספוג את הריח. – ובכן חלום בלהות. פעולת ניקוי מזרון בהזרקה ויניקה תפרק את הליכלוך, תשאב אותו, ותותיר ריח נעים. פעולת הניקוי מאריכה את חיי המזרון. פשוט משום שרובנו מחליפים את המזרן לרוב מטעמי ניקיון ולא משום שהוא סיים חייו. מזרונים בחדרי אורחים זקוקים גם הם לרענון וחידוש מידי פעם. לעיתים כשהמזרן מתלכלך, אנו הופכים אותו בתקווה עד הפעם הבאה שנהפוך אותו כבר יתייבש הליכלוך ונוכל לישון עליו… ניקוי המזרון היא פעולה מהירה יחסית ועלותה זניחה ביחס לתוצאה אותה נקבל. יש לזכור כי לא את כל הכתמים ניתן להוריד. במגע עם חומרים מסויימים יפריש סיב הכותנה חומר מסויים שגורם לשינוי הצבע באופן תמידי, אך פעולת הניקוי מפסיקה ומשמידה את התפתחות הבקטריות, כך שלעיתים ישאר כתם, אך משטח המזרון יהיה נקי.
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן