ניקוי ספות, ניקוי שטיחים וניקוי ריפודים בכל הארץ | חברת מבריק - לוגו

ניקוי לפני ואחרי מעבר משרד – חשוב לדעת!

ניקוי לפני ואחרי מעבר משרד - חשוב לדעת!

מעבר משרד הוא לא דבר פשוט, בין אם מדובר במשרד קטן ובין אם מדובר במשרד גדול. מעבר כזה מחייב סנכרון ותיאום עם מספר גורמים, מחייב עבודה מתואמת של כל אנשי הצוות שעובדים במשרד ומן הסתם, ביום המעבר וסביר להניח שגם מספר ימים לפני ומספר ימים אחרי, יהיה קושי לבצע את העבודה הסדירה של המשרד ויידרשו התאמות מיוחדות בשביל שיהיה ניתן לספק שירות ללקוחות, במידת הצורך.

ניקוי ספות לפני ואחרי: ניקוי ספת שזלונג מבד - מבריקעל מנת שהמעבר יהיה חלק ופשוט צריך לדאוג לכל דבר מבעוד מועד, וצריך לוודא שהכל תחום בזמן ולא נמשך מעבר לכך. חשוב גם שהאנשים שנוטלים חלק בתהליך המעבר, יהיו אנשי מקצוע מנוסים, איכותיים, אנשים שיודעים לספק שירות ברמה הגבוהה ביותר, בהתאם לצרכים של בעל המקום והצוות שעובד איתו.

למשל, על מנת שהתהליך יתבצע באופן מסודר ויעיל, נכון להזמין חברה שמתמחה באריזה לפני מעבר משרד. החברה תשלח צוות למשרד בשביל לאפיין את הצרכים של המקום, הצוות ידאג להביא איתו ארגזים מתאימים לאריזות ואת כל חומרי האריזה הנדרשים וכמובן, לבצע את התהליך עצמו. כך ניתן לארוז את כל החפצים של המשרד בצורה אופטימאלית ומסודרת. הצוות גם יעזור לאחר המעבר, בפריקת הארגזים במשרד החדש.

אך לא רק בכל מה שקשור לתהליך האריזה, יש צורך להזמין אנשי מקצוע, גם עבור כל מה שקשור לניקיון המשרד לפני ואחרי המעבר וכן בכל מה שקשור לניקוי מבריק של הרהיטים השונים. על מנת שהעובדים ייכנסו למשרד נקי לגמרי, ועל מנת שיהיה ניתן להציב את הריהוט במקום מסודר ונקי, מומלץ להזמין חברה שתוכל לספק שירותי ניקיון ברמה הגבוהה ביותר.

ניקיון לפני תהליך המעבר

על מנת שהתהליך יהיה נכון, צריך לחלק אותו לשני חלקים, חלק אחד יתבצע לפני המעבר והחלק השני אחרי המעבר.

בחלק שלפני המעבר, עלינו להזמין צוות מקצועי שיספק שירות ניקיון כללי, וכן שירות פוליש, שירות ניקוי חלונות, וכל דבר אחר שנמצא בתוך או מחוץ למשרד וקשור אליו. חשוב לציין, שזה נכון הן למשרדים קיימים, הן למשרדים שעברו שיפוץ והן למשרדים שבנייתם הסתיימה זה עתה.

כמו כן, בחלק זה של העבודה, יהיה נכון להתקין את הריהוט שדורש התקנה ולהתחיל לסדר את החפצים שונים. למשל, סידור ארונות ספרים. מדובר על התקנת של הארונות השונים, כך שיסתיים המעבר, יהיה ניתן לסדר את הספרים והקלסרים של המשרד בצורה נוחה ופשוטה.

ניקוי אחרי מעבר משרד

גם אחרי שלב המעבר יש צורך לבצע תהליך ניקוי במשרד, למשל, ניקוי ספות לובי, כורסאות, כיסאות עובדים ומנהלים, שולחנות ועוד, כמו כן יהיה נכון לבצע ניקוי שטיחים, במידה ולא עשינו זאת לפני המעבר.

חשוב לעשות את זה מיד אחרי המעבר, מאחר ואחרי זה בשלבים יותר מתקדמים, יהיה הרבה יותר קשה לנקות הכל בצורה נוחה ויעילה.

אולי יעניין אותך גם:

מנערת לניקוי שטיחים - מבריק

מדוע מנערת שטיחים חשובה לתהליך ניקוי השטיח שלכם?

זקוקים לנקיון יסודי של השטיח? תנו למומחים לעשות לכם את כל העבודה המלוכלכת. באמצעות מכשור מתקדם ומכונות בטכנולוגיה מתקדמת ניתן לנקות גם את השטיחים הבעייתיים ביותר ובעלי הכתמים הקשים ביותר לאחר הצפה או נזקים אחרים. לאחר הניקוי

ניקוי שטיח לבן לפסח

ניקוי שטיחים עמוק לפסח – כך נפטרים מהחמץ

בכל שנה מגיעה עלינו לטובה תקופת נקיונות האביב והכנת הבית לקראת חג הפסח. אך בעוד שניתן לשטוף ולרחוץ משטחים שונים בקלות רבה כמו למשל את הרצפות או את השיש במטבח, השטיחים הינם אתגר לא פשוט.  כולנו זוכרים

ניקוי ספות, ניקוי שטיחים וניקוי ריפודים בכל הארץ | חברת מבריק - לוגו

לקבלת הצעת מחיר:

פוסטים אחרונים

הודיה סמט
הודיה סמט
11:58 02 Jan 22
אני חייבת לשתף על החוויה הנפלאה שקיבלתי מצוות "מבריק", כי זו לא פעם ראשונה שאני מזמינה ניקוי ספות יחד עם ניקוי השטיחים, אפילו פעמיים בשנה, ותמיד הלכתי על הזול, לא הבנתי שיש ניקיון מקצועי - ויש ניקיון מ-ק-צ-ו-ע-י!! רק היום הבנתי כמה הזול עולה ביוקר!!! וכמה זמן ישבתי על הלכלוך שנדחס עמוק-עמוק אל תוך הספה... עכשיו, הספות שלי חזרו, לראשונה, לצבע המקורי שלהן!! השטיחים והבית כולו מריחים כמו ספא נורווגי ✨✨ נו, אז עלה לי 100 שקל יותר מהבחור שראיתי בפייסבוק, אבל!! תקשיבו - זה היה שווה כל שקל!! וברור לי שפעם הבאה אני מזמינה רק את רון ממבריק. ממליצה לכולם.
Yoram Kosover
Yoram Kosover
09:36 04 Nov 21
ניקוי ספות עור
Raz Gefen
Raz Gefen
13:21 05 May 21
מקצועיים, אמינים, זריזים ונוחים.מומלץ בחום ❤️
אפי נגל
אפי נגל
10:53 23 Apr 20
מענה מהיר, פשטות בתהליך ההזמנה והתשלום, הגעה בזמן,עבודה יפה, מקצועית ואיכותית, קבלה מייד בגמר העבודה.
Mike Bikov
Mike Bikov
15:17 28 Jan 20
שירות ברמה גבוהה מהרגע להרגע. מחירים נוחים ונפתרה בעיית הכתמים במיטה שיש לנו. מומלץ בחום, הזהרו מחאפרים בשוק שמציעים מחירים זולים...
לקריאת כל הביקורות
js_loader
דילוג לתוכן