מבריק - ניקוי ספות, שטיחים, מזרונים, וריפודים לרכב | 055-6868635 Mavrik.co.il-Logo

טיפים בנושא ניקיון לפני ואחרי מעבר דירה

ניקוי ספות לפני ואחרי מעבר דירה - מבריק

טיפים בנושא ניקיון לפני ואחרי מעבר דירהלפני שאנחנו עוברים דירה אל בית חדש, אחד הדברים החשובים ביותר שעלינו לבצע על מנת שהמעבר שלנו יהיה מושלם, זה ניקיון – הן של רהיטים וחפצים מסוימים שיעברו איתנו אל הדירה החדשה והן של הדירה עצמה. כך אנחנו ניכנס אל דירה חדשה, נקייה ומבריקה.

בדרך כלל, אנשים נוהגים להזמין שירותי ניקיון לדירות חדשות, כאלה שזה עתה בנייתן הסתיימה או עבור דירות שהן ביצעו בהן שיפוץ בטרם עברו להתגורר בהן. אך גם במקרים של דירות אחרות, קרי דירות שנכנסים אליהן, כפי שהן, נכון להזמין שירותי ניקיון, זאת על מנת ליהנות מדירה נקייה ומבריקה, מה שיהפוך הן את המעבר, והן את החיים בדרך לאחר המעבר, להרבה יותר נוחים ופשוטים.

לפני שאנחנו נסביר כיצד זה מתבצע בפועל, תהליך ניקיון לפני ואחרי מעבר דירה, הן של רהיטים וחפצים והן של הדירה עצמה, חשוב להדגיש שכל התהליך חייב להתבצע באופן מסודר ומקצועי על ידי צוות מנוסה, חשוב גם לציין, מוטב שגם כל תהליך אריזה לפני מעבר דירה יתבצע על ידי צוות מקצועי ומנוסה, שכן אנחנו נוכל ליהנות מתהליך אריזה שיטתי, מסודר, כך הדברים יאוחסנו בארגזים השונים בצורה אופטימאלית. זה יהיה הרבה יותר פשוט ומסודר עבורנו.

טיפים לניקוי ריהוט וחפצים לפני ואחרי מעבר דירה

ההמלצה היא לנסות ולנקות כל דרך, אפילו אם מדובר בכלי מטבח, צלחות, כוסות, סירים, וכל חפץ אחר, שכן כך אנחנו נוכל להכניס אותם לארגזים כשהם נקיים ומבריקים. כמובן שאפשר גם לנקות אותם אחרי המעבר, בטרם שמים אותנו בארונות השונים.

יש רהיטים וחפצים מסוימים שמוטב לנקות לפני המעבר, למשל, ניקוי ספות זה תהליך שיהיה נכון לבצע לפני, כך אנחנו לא נצטרך לקחת איתנו את הספה עם כל האבק והלכלוך. כנ”ל לגבי שטיחים ולגבי מוצרי טקסטיל אחרים. רצוי שתהליך הניקוי יתבצע לפחות 48 שעות לפני המעבר, וכן, עלינו לוודא שהרהיטים השונים נעטפים היטב, הן בשביל שלא ייהרסו והן בשביל שלא יצברו אבק ולכלוך מחדש.

טיפים לניקוי דירה לפני ואחרי מעבר

ברמת העיקרון, הזמן בו נבחר לנקות את הדירה, תלוי במשתנים שונים. יש מי שיעדיף אותה לפני, על מנת להכניס את הרהיטים והחפצים השונים לדירה נקייה. אחרים יעדיפו לנקות את הדירה אחרי שכל המעבר נגמר. הבעיה היא, שאם בוחרים באופציה זו, אז יהיה הרבה יותר קשה לנקות את כל הדירה, ונצטרך להזיז כל הזמן חפצים ורהיטים.

לכן, ההמלצה היא לנקות את הדירה לפני המעבר, יום-יומיים לפני, לאוורר אותה היטב, ואז להתחיל בתהליך המעבר. בצורה כזו אפשר להיכנס אל דירה נקייה לגמרי, וניתן לסדר את הפריטים השונים בצורה פשוטה ונוחה, בלי הרבה עיכובים. כך מתחילים חיים במקום חדש, נקי מבריק ומאורגן להפליא.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב twitter
Twitter

אולי יעניין אותך גם:

ניקוי שטיחים מכל הסוגים - מבריק

תיקון שטיחים

יש לכם שטיח שאתם מאוד אוהבים ואתם לא מוכנים להיפטר ממנו בשום פנים ואופן, על אף שהוא כבר די בלוי וקרוע? לפני

טיפים חשובים על ניקוי שטיחים

שטיחים מוסיפים הרבה צבע ואווירה לבית אבל גם הרבה לכלוך ואבק. לכן אם החלטתם להכניס שטיח, בעיקר אם מדובר בשטיח באחד מחדרי

שיתוף ב reddit
שיתוף ב tumblr
שיתוף ב digg
שיתוף ב stumbleupon
שיתוף ב mix
שיתוף ב pocket
שיתוף ב xing

לקבלת הצעת מחיר:

פוסטים אחרונים

דילוג לתוכן