ניקוי ספות, ניקוי שטיחים וניקוי ריפודים בכל הארץ | חברת מבריק - לוגו

טיפים בנושא ניקיון לפני ואחרי מעבר דירה

ניקוי ספות לפני ואחרי מעבר דירה - מבריק

טיפים בנושא ניקיון לפני ואחרי מעבר דירהלפני שאנחנו עוברים דירה אל בית חדש, אחד הדברים החשובים ביותר שעלינו לבצע על מנת שהמעבר שלנו יהיה מושלם, זה ניקיון – הן של רהיטים וחפצים מסוימים שיעברו איתנו אל הדירה החדשה והן של הדירה עצמה. כך אנחנו ניכנס אל דירה חדשה, נקייה ומבריקה.

בדרך כלל, אנשים נוהגים להזמין שירותי ניקיון לדירות חדשות, כאלה שזה עתה בנייתן הסתיימה או עבור דירות שהן ביצעו בהן שיפוץ בטרם עברו להתגורר בהן. אך גם במקרים של דירות אחרות, קרי דירות שנכנסים אליהן, כפי שהן, נכון להזמין שירותי ניקיון, זאת על מנת ליהנות מדירה נקייה ומבריקה, מה שיהפוך הן את המעבר, והן את החיים בדרך לאחר המעבר, להרבה יותר נוחים ופשוטים.

לפני שאנחנו נסביר כיצד זה מתבצע בפועל, תהליך ניקיון לפני ואחרי מעבר דירה, הן של רהיטים וחפצים והן של הדירה עצמה, חשוב להדגיש שכל התהליך חייב להתבצע באופן מסודר ומקצועי על ידי צוות מנוסה, חשוב גם לציין, מוטב שגם כל תהליך אריזה לפני מעבר דירה יתבצע על ידי צוות מקצועי ומנוסה, שכן אנחנו נוכל ליהנות מתהליך אריזה שיטתי, מסודר, כך הדברים יאוחסנו בארגזים השונים בצורה אופטימאלית. זה יהיה הרבה יותר פשוט ומסודר עבורנו.

טיפים לניקוי ריהוט וחפצים לפני ואחרי מעבר דירה

ההמלצה היא לנסות ולנקות כל דרך, אפילו אם מדובר בכלי מטבח, צלחות, כוסות, סירים, וכל חפץ אחר, שכן כך אנחנו נוכל להכניס אותם לארגזים כשהם נקיים ומבריקים. כמובן שאפשר גם לנקות אותם אחרי המעבר, בטרם שמים אותנו בארונות השונים.

יש רהיטים וחפצים מסוימים שמוטב לנקות לפני המעבר, למשל, ניקוי ספות זה תהליך שיהיה נכון לבצע לפני, כך אנחנו לא נצטרך לקחת איתנו את הספה עם כל האבק והלכלוך. כנ”ל לגבי שטיחים ולגבי מוצרי טקסטיל אחרים. רצוי שתהליך הניקוי יתבצע לפחות 48 שעות לפני המעבר, וכן, עלינו לוודא שהרהיטים השונים נעטפים היטב, הן בשביל שלא ייהרסו והן בשביל שלא יצברו אבק ולכלוך מחדש.

טיפים לניקוי דירה לפני ואחרי מעבר

ברמת העיקרון, הזמן בו נבחר לנקות את הדירה, תלוי במשתנים שונים. יש מי שיעדיף אותה לפני, על מנת להכניס את הרהיטים והחפצים השונים לדירה נקייה. אחרים יעדיפו לנקות את הדירה אחרי שכל המעבר נגמר. הבעיה היא, שאם בוחרים באופציה זו, אז יהיה הרבה יותר קשה לנקות את כל הדירה, ונצטרך להזיז כל הזמן חפצים ורהיטים.

לכן, ההמלצה היא לנקות את הדירה לפני המעבר, יום-יומיים לפני, לאוורר אותה היטב, ואז להתחיל בתהליך המעבר. בצורה כזו אפשר להיכנס אל דירה נקייה לגמרי, וניתן לסדר את הפריטים השונים בצורה פשוטה ונוחה, בלי הרבה עיכובים. כך מתחילים חיים במקום חדש, נקי מבריק ומאורגן להפליא.

אולי יעניין אותך גם:

מנערת לניקוי שטיחים - מבריק

מדוע מנערת שטיחים חשובה לתהליך ניקוי השטיח שלכם?

זקוקים לנקיון יסודי של השטיח? תנו למומחים לעשות לכם את כל העבודה המלוכלכת. באמצעות מכשור מתקדם ומכונות בטכנולוגיה מתקדמת ניתן לנקות גם את השטיחים הבעייתיים ביותר ובעלי הכתמים הקשים ביותר לאחר הצפה או נזקים אחרים. לאחר הניקוי

ניקוי שטיח לבן לפסח

ניקוי שטיחים עמוק לפסח – כך נפטרים מהחמץ

בכל שנה מגיעה עלינו לטובה תקופת נקיונות האביב והכנת הבית לקראת חג הפסח. אך בעוד שניתן לשטוף ולרחוץ משטחים שונים בקלות רבה כמו למשל את הרצפות או את השיש במטבח, השטיחים הינם אתגר לא פשוט.  כולנו זוכרים

ניקוי ספות, ניקוי שטיחים וניקוי ריפודים בכל הארץ | חברת מבריק - לוגו

לקבלת הצעת מחיר:

פוסטים אחרונים

הודיה סמט
הודיה סמט
11:58 02 Jan 22
אני חייבת לשתף על החוויה הנפלאה שקיבלתי מצוות "מבריק", כי זו לא פעם ראשונה שאני מזמינה ניקוי ספות יחד עם ניקוי השטיחים, אפילו פעמיים בשנה, ותמיד הלכתי על הזול, לא הבנתי שיש ניקיון מקצועי - ויש ניקיון מ-ק-צ-ו-ע-י!! רק היום הבנתי כמה הזול עולה ביוקר!!! וכמה זמן ישבתי על הלכלוך שנדחס עמוק-עמוק אל תוך הספה... עכשיו, הספות שלי חזרו, לראשונה, לצבע המקורי שלהן!! השטיחים והבית כולו מריחים כמו ספא נורווגי ✨✨ נו, אז עלה לי 100 שקל יותר מהבחור שראיתי בפייסבוק, אבל!! תקשיבו - זה היה שווה כל שקל!! וברור לי שפעם הבאה אני מזמינה רק את רון ממבריק. ממליצה לכולם.
Yoram Kosover
Yoram Kosover
09:36 04 Nov 21
ניקוי ספות עור
Raz Gefen
Raz Gefen
13:21 05 May 21
מקצועיים, אמינים, זריזים ונוחים.מומלץ בחום ❤️
אפי נגל
אפי נגל
10:53 23 Apr 20
מענה מהיר, פשטות בתהליך ההזמנה והתשלום, הגעה בזמן,עבודה יפה, מקצועית ואיכותית, קבלה מייד בגמר העבודה.
Mike Bikov
Mike Bikov
15:17 28 Jan 20
שירות ברמה גבוהה מהרגע להרגע. מחירים נוחים ונפתרה בעיית הכתמים במיטה שיש לנו. מומלץ בחום, הזהרו מחאפרים בשוק שמציעים מחירים זולים...
לקריאת כל הביקורות
js_loader
דילוג לתוכן