טיפים בנושא ניקיון לפני ואחרי מעבר דירה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
ניקוי ספות לפני ואחרי מעבר דירה - מבריק

טיפים בנושא ניקיון לפני ואחרי מעבר דירהלפני שאנחנו עוברים דירה אל בית חדש, אחד הדברים החשובים ביותר שעלינו לבצע על מנת שהמעבר שלנו יהיה מושלם, זה ניקיון – הן של רהיטים וחפצים מסוימים שיעברו איתנו אל הדירה החדשה והן של הדירה עצמה. כך אנחנו ניכנס אל דירה חדשה, נקייה ומבריקה.

בדרך כלל, אנשים נוהגים להזמין שירותי ניקיון לדירות חדשות, כאלה שזה עתה בנייתן הסתיימה או עבור דירות שהן ביצעו בהן שיפוץ בטרם עברו להתגורר בהן. אך גם במקרים של דירות אחרות, קרי דירות שנכנסים אליהן, כפי שהן, נכון להזמין שירותי ניקיון, זאת על מנת ליהנות מדירה נקייה ומבריקה, מה שיהפוך הן את המעבר, והן את החיים בדרך לאחר המעבר, להרבה יותר נוחים ופשוטים.

לפני שאנחנו נסביר כיצד זה מתבצע בפועל, תהליך ניקיון לפני ואחרי מעבר דירה, הן של רהיטים וחפצים והן של הדירה עצמה, חשוב להדגיש שכל התהליך חייב להתבצע באופן מסודר ומקצועי על ידי צוות מנוסה, חשוב גם לציין, מוטב שגם כל תהליך אריזה לפני מעבר דירה יתבצע על ידי צוות מקצועי ומנוסה, שכן אנחנו נוכל ליהנות מתהליך אריזה שיטתי, מסודר, כך הדברים יאוחסנו בארגזים השונים בצורה אופטימאלית. זה יהיה הרבה יותר פשוט ומסודר עבורנו.

טיפים לניקוי ריהוט וחפצים לפני ואחרי מעבר דירה

ההמלצה היא לנסות ולנקות כל דרך, אפילו אם מדובר בכלי מטבח, צלחות, כוסות, סירים, וכל חפץ אחר, שכן כך אנחנו נוכל להכניס אותם לארגזים כשהם נקיים ומבריקים. כמובן שאפשר גם לנקות אותם אחרי המעבר, בטרם שמים אותנו בארונות השונים.

יש רהיטים וחפצים מסוימים שמוטב לנקות לפני המעבר, למשל, ניקוי ספות זה תהליך שיהיה נכון לבצע לפני, כך אנחנו לא נצטרך לקחת איתנו את הספה עם כל האבק והלכלוך. כנ”ל לגבי שטיחים ולגבי מוצרי טקסטיל אחרים. רצוי שתהליך הניקוי יתבצע לפחות 48 שעות לפני המעבר, וכן, עלינו לוודא שהרהיטים השונים נעטפים היטב, הן בשביל שלא ייהרסו והן בשביל שלא יצברו אבק ולכלוך מחדש.

טיפים לניקוי דירה לפני ואחרי מעבר

ברמת העיקרון, הזמן בו נבחר לנקות את הדירה, תלוי במשתנים שונים. יש מי שיעדיף אותה לפני, על מנת להכניס את הרהיטים והחפצים השונים לדירה נקייה. אחרים יעדיפו לנקות את הדירה אחרי שכל המעבר נגמר. הבעיה היא, שאם בוחרים באופציה זו, אז יהיה הרבה יותר קשה לנקות את כל הדירה, ונצטרך להזיז כל הזמן חפצים ורהיטים.

לכן, ההמלצה היא לנקות את הדירה לפני המעבר, יום-יומיים לפני, לאוורר אותה היטב, ואז להתחיל בתהליך המעבר. בצורה כזו אפשר להיכנס אל דירה נקייה לגמרי, וניתן לסדר את הפריטים השונים בצורה פשוטה ונוחה, בלי הרבה עיכובים. כך מתחילים חיים במקום חדש, נקי מבריק ומאורגן להפליא.

More to explorer

מבריק ניקוי ספות בד שטיחים ומזרונים | ניקיון חורף

5 טיפים לניקיון חורף מוצלח

עם הגעתו של החורף הקר, הגשמים והרעמים מגיע גם החיידקים והשפעת. ואם עד כה הקפדתם על ניקיון כללי של הבית, החורף כדאי

שיתוף ב reddit
שיתוף ב tumblr
שיתוף ב digg
שיתוף ב stumbleupon
שיתוף ב mix
שיתוף ב pocket
שיתוף ב xing
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן