בין הספות לעציצים – כך תשמרו על בית נקי

עציצים מלאכותיים בין ספות נקיות | מבריק (1)

לקראת פסח כולם משתגעים פתאום, כמויות חומרי הניקוי שקונים עולה ועולה ולא נדיר למצוא אנשים תלויים מחוץ לחלונות שוטפים את התריסים. יותר מהכל בחודש שקודם לחג האביב כולם עוסקים בעיקר בניקיונות וקרצוף רציני של הבית. נכון, זו הזדמנות נהדרת לנקות היטב איפה שאתם לא מנקים בדרך כלל, להיפטר מדברים ישנים ובלויים ולחדש בדברים חדשים ואיכותיים – אבל אם במהלך השנה שמרתם על בית נקי, עבודת הניקיון הזו לפני החג תהיה גם היא קלה יותר ומהירה יותר.

דברים שאפשר לעשות ביום יום בכדי לשמור על בית נקי:

גם אם יש לכם ילדים קטנים או גדולים, גם אם יש לכם חיית מחמד או יותר מאחת וגם אם אתם פשוט לא כאלה שאוהבים לנקות ולסדר כל הזמן, יש כמה דברים שאפשר לעשות ביום יום או פעם בכמה זמן בכדי לשמור על בית נקי ומסודר.

  1. תדאגו לנקות את השטיחים – אם יש לכם שטיחים כדאי שהם יהיו נקיים. שטיחים צוברים אבק ולכלכוך ולכן חשוב לשאוב אותם לפחות פעם בשבוע, וכל חצי שנה להפוך אותם ליום שלם לאוורר בחוץ בשמש, לנקות היטב במקום שהם מונחים ולשאוב אותם. כמו כן הקפידו לנקות אותם עם חומרי ניקוי מתאימים. תמיד תוכלו לשלוח את השטיח לניקוי שטיחים מקצועי באמצעות חברת מבריק
  2. תשמרו על הרהיטים שלכם – אם יש לכם רהיטים מעור או מבד מעץ או מפלסטיק- לכל סוג של חומר יש הוראות ברורות איך לשמור עליו לאורך זמן ואיך לנקות אותו במידת הצורך. תדאגו לשמור על ההוראות וכך תשמרו על הרהיטים שלכם לאורך זמן. לחילופין הקפידו להזמין ניקוי ספות מקצועי לפחות אחת לשנה.
  3. כמה שפחות פיצ’פקעס וכמה שיותר מקומות אחסון סגורים – במקום סל פתוח עם צעצועים, במקום מדפים ועלים מונחים פסלים ספרים ותמונות- צמצמו את מה שבחוץ למינימאלי שצריך ואת כל השאר אחסנו במגירות, ארונות, שידות ומקומות סגורים שנועדו לאחסון.
  4. עציצים מלאכותיים – אם אתם לא אוהבים לנקות ולסדר סביר להניח שגם לטפל בעציצים זה לא הדבר האהוב עליכם. ועציצים הם אמנם דרך נהדרת להכניס שמחה הביתה אבל הם גם עושים לא מעט לכלוך. עציצים מלאכותיים הם פתרון מעולה – העלים שלהם לא נושרים, האדמה שלהם לא מלכלכת, הם לא מושכים אליהם חרקים ואין צורך להשקות ולגלות מים נוזלים מסביב לאחר מכן.
  5. תדאגו לשואב – אתם לא חייבים לשטוף כל יום אבל תדאגו לשאוב היטב את השטיחים, הספות, הוילונות, את הרצפה ומסביב בכדי למנוע הצטברות של אבק. 
  6. אל תחכו שיהיה כתם – אם נפל או נשפך, תנקו כמה שיותר מהר עם מוצרי ואביזרי ניקוי מתאימים בכדי שלא יישאר כתם. 
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב twitter
Twitter

אולי יעניין אותך גם:

ניקוי שטיחים מכל הסוגים - מבריק

תיקון שטיחים

יש לכם שטיח שאתם מאוד אוהבים ואתם לא מוכנים להיפטר ממנו בשום פנים ואופן, על אף שהוא כבר די בלוי וקרוע? לפני

טיפים חשובים על ניקוי שטיחים

שטיחים מוסיפים הרבה צבע ואווירה לבית אבל גם הרבה לכלוך ואבק. לכן אם החלטתם להכניס שטיח, בעיקר אם מדובר בשטיח באחד מחדרי

ניקוי ספות באר שבע ודרום הארץ - מבריק

ניקוי ספות בבאר שבע והסביבה

אנחנו מתקרבים לחג הפסח ולעונת האביב וזה אומר הרבה דברים אבל בעיקר אומר- ניקיונות! זה לא סוד שזו העונה שבה רוב האנשים

שיתוף ב reddit
שיתוף ב tumblr
שיתוף ב digg
שיתוף ב stumbleupon
שיתוף ב mix
שיתוף ב pocket
שיתוף ב xing

לקבלת הצעת מחיר:

פוסטים אחרונים

דילוג לתוכן