מבריק - ניקוי ספות, שטיחים, מזרונים, וריפודים לרכב | 055-6868635 Mavrik.co.il-Logo

כיצד להסיר כתמי שתן של הכלב וכיצד למנוע את הפעם הבאה

ניקוי ספות לפני ואחרי: ניקוי ספת בד חומה - מבריק

כלבים בוגרים בדרך כלל לא משתינים בבית, אלא אם החינוך שלהם כשל כשהיו גורים. יחד עם זאת, ניתן ואפשרי לחנך כלבים לא להשתין בבית. מיד נלמד אתכם כיד לעשות זאת, אבל קודם בואו נדבר על הסרת כתמים של שתן בכל חלקי הבית, ובעיקר על הספות, השטיחים והריפודים.

רגע לפני שמחנכים את הכלב לא לעשות צרכים בבית, חשוב לטפל בכתמים שנוצרו במהירות האפשרית. הדרך היעילה והטובה ביותר לטפל בכתמי שתן הינה באמצעות השכרת שירותיה של חברת ניקוי ספות מקצועית כמו מבריק. החברה תספק לכם שירות ניקוי יסודי ומתקדם לספות, השטיחים והריפודים.

למה חשוב לטפל בכתמי שתן במהירות האפשרית?

כתמי השתן צהבהבים ומיד מבחינים בהם, אי אפשר להתעלם מכתם של פיפי של כלב בבית. מעבר לנראות, כמובן שיש את העניין של הריחות והבריאות הכללית של בני האדם. ממש לא מומלץ לשהות בחלל ספוג בכתמים של פיפי כלבים. אם תרצו להסיר את הכתם ביעילות, חברת ניקיון דירות תוכל לסייע לכם באופן הכי מקצועי. יחד עם זאת, יש גם כמה פטנטים ביתיים להסרת כתמי שתן של כלב.

אילוף הכלב כדי שלא ישתין בבית על הספה והשטיח

ידוע כי אילוף כלבים הוא תהליך, שעשוי להימשך גם לפעמים תקופות ארוכות. יש צורך לחנך את הכלב לא להשתין בבית עוד בעודו גור, אבל לפעמים יש צורך להסדיר את הנושא גם בהמשך חייהם של הכלבים. אם אימצם כלב בוגר והוא השתין בביתכם, ייתכן גם שהכלב עובר תקופת חרדה ומשבר של הסתגלות למקומו החדש – ביתכם.

אם שלחתם כבר את הכלב לאילוף, כעת הגיע הזמן לנקות את הבית. אל תמהרו לזרוק לפח את השטיחים והספות, יש אפשרות לנקות אותם ביעילות. למשל, עם חומץ מהול במים ולימון. באותה הנשימה אבל גם חשוב לזכור – תכשירים ביתיים יכולים לגרום לנזק ברהיטים ובציוד.

כיצד צריך לנקות את הפיפי של הכלב בבית?

בכדי להתנהל בצורה חכמה, יהיה חשוב קודם לנסות את התכשיר הביתי בפינה נסתרת כלשהיא. למשל, בקצה השטיח, או בגב הספה ובקצה שלה. תכשירים ביתיים בדרך כלל יכולים לעשות את העבודה, אבל מומלץ לא להסתמך רק עליהם.

בעלויות זולות למדי תוכלו לרכוש בכל חנות ניקוי תכשירים מתאימים לניקוי פיפי של כלב. בעוד שישנם תכשירים כימיים מאוד חזקים, יש גם תכשירי ניקוי אקולוגיים. תכשירי הניקוי האקולוגיים לפעמים יקרים יותר, ככה שכדאי להשוות מחירים לפני רכישה.

שיטה ביתית לניקוי פיפי של כלבים

עוד שיטה ביתית שאולי שווה לנסות, היא השיטה של סודה לשתייה יחד עם לימון ומים מהברז. תיקחו לידיכם מעט סודה לשתייה, אותה תמהלו בעזרת מים ולימון טרי. לא יותר מדי מים, רצוי להגיע למרקם משחתי. לאחר שיש לכם את המשחה ביד, תוכלו לנסות לנקות איתה את השטיח והספה מהפיפי.

לאחר הניקוי, כדאי להשתמש בתכשירי בישום שונים. חשוב לזכור, יש להשתמש בתכשירי הבישום רק לאחר שהשטח מתייבש לחלוטין מחומרי הניקוי. במידה שלא תמתינו עד ייבוש מלא, תיתכן צמיחה של עובש במקומות אלו.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב twitter
Twitter

אולי יעניין אותך גם:

ניקוי שטיחים מכל הסוגים - מבריק

תיקון שטיחים

יש לכם שטיח שאתם מאוד אוהבים ואתם לא מוכנים להיפטר ממנו בשום פנים ואופן, על אף שהוא כבר די בלוי וקרוע? לפני

טיפים חשובים על ניקוי שטיחים

שטיחים מוסיפים הרבה צבע ואווירה לבית אבל גם הרבה לכלוך ואבק. לכן אם החלטתם להכניס שטיח, בעיקר אם מדובר בשטיח באחד מחדרי

שיתוף ב reddit
שיתוף ב tumblr
שיתוף ב digg
שיתוף ב stumbleupon
שיתוף ב mix
שיתוף ב pocket
שיתוף ב xing

לקבלת הצעת מחיר:

פוסטים אחרונים

דילוג לתוכן